Szampony z pigmentami rewitalizujące kolor włosów farbowanych

Szampony z pigmentami rewitalizujące kolor włosów farbowanych

Dwa wyjątkowe szampony stanowią odpowiedź na potrzeby włosów: naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych i z pasemkami. Bardzo delikatne receptury bez SLS i silikonów, nawilżające formuły z kondycjonerami ułatwiające rozczesywanie włosów i nadające im blask, a także ochrona koloru przed blaknięciem dzięki UV Protect System, a także efekt już po 60 sekundach od zastosowania to kolejne zalety nowej linii Jantar.

Włosy nie mają zdolności samoregeneracji. Oznacza to, że wszystkie nasze wybryki stylizacyjne i brak odpowiedniej pielęgnacji na trwałe zapisują się w ich strukturze. Mechaniczna stylizacja, codzienna walka z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, nieodpowiednio dobrane preparaty do pielęgnacji  wszystko to sprawia, że nie zawsze ich wygląd i kolor jest taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Co gorsze, uszkodzenia te kumulują się z czasem. Włosy w naturalnym kolorze tracą blask, rozjaśniane żółkną, a z farbowanych z każdym kolejnym myciem wypłukuje się kolor. Istotna jest pielęgnacja, która zapewni im zdrowie, blask i piękny nasycony kolor. Właśnie dlatego powstały dwa nowe szampony marki Jantar.

Szampon rewitalizujący kolor włosy brązowe i kasztanowe

Pierwszy szampon łączy ekstrakt z bursztynu z brązowym pigmentem, dzięki czemu podkreśla i wydobywa głębię koloru zarówno włosów: naturalnych, farbowanych jak i z pasemkami. Produkt przedłuża trwałość koloru i zapobiega blaknięciu włosów farbowanych. Formuła z witaminą B3 aktywizująca procesy naprawcze i poprawiająca kondycje włosów. Dodatkowo ten bardzo delikatny nie obciąża włosów.

Szampon rewitalizujący kolor włosy blond i siwe

Druga propozycja Jantar to połączenie ekstraktu z bursztynu z fioletowym pigmentem, który neutralizuje niepożądany żółty odcień włosów: naturalnych, rozjaśnianych, farbowanych i z pasemkami. Szampon nadaje włosom chłodny odcień i wydobywa głębię koloru oraz przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Formuła z kationizowanymi proteinami ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość i blask. Ten bardzo delikatny szampon nie obciąża włosów.

Szampon rewitalizujący Jantar, cena 15,50 zł/330 ml

 

Produkty JANTAR znajdziesz w naszym sklepie – https://faceandlook.com/pl/searchquery/jantar/1/phot/5?url=jantar

 


fot. materiały prasowe

 

 

Udostępnij:
0