Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Taurynowa energia dla niej i dla niego

Taurynowa energia dla niej i dla niego

Soraya Men Energy i Soraya TauryNowa Energia to idealne propozycje dla niej i dla niego. Kosmetyki zawierają silnie energetyzującą roślinną taurynę, redukują oznaki zmęczenia, dodają blasku, zapewniając piękny wypoczęty wygląd.
 
TauryNowa Energia dla niej
 
Soraya tauryNowa Energia to linia kosmetyków z silnie energetyzującą roślinną tauryną. Dodaje blasku szarej, zmęczonej cerze, skutecznie zwalcza pierwsze oznaki starzenia, nawilża i zapewnia jej wypoczęty wygląd.
 
Wake-up, serum na młode zmarszczki
 
Wake-up serum na pierwsze zmarszczki Soraya tauryNowa Energia łączy w sobie energetyzującą moc tauryny, nawilżającą skuteczność cukru morskiego i pobudzające działanie kofeiny. Skóra znów wygląda na pełną energii, wypoczętą, jest promienna i nawilżona.
Roślinna tauryna doładowuje energią fibroblasty, stymulując ich centra energetyczne, w efekcie redukuje zmarszczki. Dodatkowo chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, nie pozwalając rozpędzić się procesom prowadzącym do starzenia.
Cukier morski nawilża szybciej i skuteczniej niż kwas hialuronowy. Aktywnie stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, dzięki czemu wzmacnia go i wspomaga procesy regeneracyjne.
Kofeina poprawia mikrokrążenie, aby usunąć oznaki zmęczenia, jest silnym antyoksydantem
 
Cena 24,99 zł/30 ml
 
 
 
Men Energy dla niego
 
Men Energy to kosmetyki, które doładowują skórę energią. Sprawiają, że skóra staje się gładka i nawilżona, a oznaki zmęczenia i zmarszczki zredukowane. Fitotauryna zwiększa wydolność centrów energetycznych komórek, wypełnia skórę zdrową energią i wygładza zmarszczki. Dodatkowo jest skutecznym przeciwutleniaczem, chroni więc skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników i nie pozwala rozpędzić się procesowi starzenia.
 
Hydro-żel  30+ nawilża i matuje
 
Energia cię rozpiera, a wygląd twojej twarzy o tym nie świadczy? To zadanie specjalne dla hydro-żelu, który stworzono, by przywrócić skórze świeży wygląd, nawilżyć ją i zmatowić, zmniejszyć widoczność porów. Za długo, by czekać na efekty? Poczujesz je już od pierwszego użycia! Stosuj regularnie, żeby pomóc Twojej skórze uzyskać efekt „doładowania”: zredukować oznaki zmęczenia oraz drobne zmarszczki, które są wynikiem intensywnego stylu życia. Produkt ma ultralekką formułę beztłuszczowego żelu, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy.
Energy fitotaurine – ekstrakt z alg bogatych w taurynę, która zwiększa wydolność centrów energetycznych komórek.
Hydro-matt complex – wyciąg z kory afrykańskiego drzewa, sprawia, ze skóra jest matowa, nie świeci się.
 
Cena 24,99 zł/50 ml
 
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Ta energia mogłaby mieć mocniejszego (starszego) kopa.

finezja

Energia ponoć w nas,a reszta może to tylko podkreślić  Smile