Testujemy ściereczkę do oczyszczania twarzy!

Testujemy ściereczkę do oczyszczania twarzy!

Femme, organiczna ściereczka do dogłębnego oczyszczania twarzy, skutecznie usuwa martwe komórki naskórka i jest alternatywą dla mydła i płynów.

  • Martwe komórki zatykają pory, co często powoduje wypryski i trądzik. Ściereczka dzięki właściwościom oczyszczającym polecana jest młodzieży.
  • Ściereczka będzie też idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy skórne, np. atopowe zapalenie skóry – nie muszą stosować kosmetyków, które mogą podrażniać, wystarczy że do oczyszczania użyją ściereczki i ciepłej wody.
  • Ściereczka przydaje się też do demakijażu i mycia twarzy, można jej używać z kosmetykami, które wzmocnią jej działanie.
  • Ściereczka doskonale sprawdza się w duecie z olejami przy metodzie OCM. Można jej używać do zmywania maseczek i glinek.
  • Częste stosowanie ściereczki może być alternatywą dla peelingu do twarzy. Po użyciu ściereczki skóra jest dogłębnie oczyszczona, wygładzona, przyjemna w dotyku.

Ściereczka jest dwuwarstwowa, wielokrotnego użytku. Wykonana została ze 100% niebielonej bawełny. Posiada certyfikat jakości Oecotex Standard 100. Polecana weganom i wegetarianom. Zalecana przez dermatologów.

Ściereczkę będą testowały nasze Klubowiczki – wkrótce dowiemy się, czy jej właściwości się potwierdzą!

 

                                  Ściereczki znajdziesz w naszym sklepie 

 https://faceandlook.com/pl/p/Sciereczka-Femme-do-oczyszczania-twarzy-3-szt./46615 

 

 

Udostępnij:
0