Walentynkowe prezenty na ostatnią chwilę!

Walentynki już dziś, a ty wciąż nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki albo nawet przyjaciela czy rodziców? Na szczęście wciąż istnieje wiele rzeczy, które dasz radę kupić na ostatnią chwilę, podpowiadamy jakich.

Często zdarza się, że w ciągu tygodnia po prostu nie znajdujemy czasu na to, żeby udać się do sklepu, zamówić coś przez internet, czy nawet po prostu zastanowić się, co chcielibyśmy komuś podarować. Walentynki już dziś, ale wciąż możesz podjechać do sklepu i zakupić idealny prezent, nic straconego!

 

 

Bon

 

 

Bon to prezent pozornie brzmiący jak pójście na łatwiznę, jednak w rzeczywistości wypada on efektownie i elegancko, a w walentynkowych okolicznościach jest trafieniem w punkt. Nie jest to podarunek ani za duży, ani za mały i można go zgrabnie przekazać partnerowi. Najlepiej sprawdzą się bony na wspólną kolację, czy masaż, tak by w dniu zakochanych faktycznie zafundować sobie przyjemność, z której będą czerpać obie strony. Jeśli jednak chcesz podarować prezent komuś innemu lub nie przepadasz za tego typu wspólnymi aktywnościami, możesz po prostu sprawić komuś bon do ulubionego sklepu. W okresie walentynkowym sklepy przygotowują specjalne karty podarunkowe ozdobione sercami, które doskonale podkreślają romantyczną atmosferę tego święta!

 

 

Kwiaty

 

 

Kwiaty to jedna z tych rzeczy, którą wręcz trzeba kupić już w dniu Walentynek, dzięki temu mamy gwarancję, że będą świeże. Kwiaty to klasyczny prezent nie tylko dla zakochanych, ale także dla rodziców czy nawet rodzeństwa. Nie trzeba stawiać na bardzo romantyczną róże, ale nawet na ulubiony gatunek danej osoby. Bukiet kwiatów zawsze stanowi dowód na to, że ktoś się postarał i mimo że nie ma w tym oryginalności, gwarantujemy, że niewiele jest osób, które nie docenią i autentycznie nie ucieszą się z otrzymanego bukietu, czy pojedynczego kwiatu.

 

 

Czekoladki

 

 

Czekoladki, czyli kolejny klasyk, jednak „w samotności” nie wypada najlepiej. Do czekoladek lepiej dobrać małego pluszaka, bryloczek, czy inny drobiazg, po to, żeby wyglądało to tak, jakbyśmy bardziej się postarali. Zakupienie dwóch elementów zajmie niewiele więcej czasu, zazwyczaj wcale nie wydłuży procesu zakupów, a sprawi, że cały nasz podarunek przy niewielkim wysiłku będzie dużo bardziej efektowny.

 

 

Brak prezentu

 

 

Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na podarunek i wiesz, że ważna dla ciebie osoba nie ucieszy się ze wszystkich drobiazgów charakterystycznych dla Walentynek, nie musisz dawać jej niczego, tylko po prostu spędzić z nią czas, nawet w domu i bez fajerwerków. W dniu zakochanych najważniejsze jest, byśmy pokazali osobom, które kochamy, że są dla nas ważne. Nie musimy tego robić w najbardziej wymyślne sposoby ;)

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów