Zachowaj naturalną ekspresję twarzy – wyglądaj i czuj się świetnie!

Zachowaj naturalną ekspresję twarzy –  wyglądaj i czuj się świetnie!

Z upływem czasu nasza skóra traci zapas kwasu hialuronowego, który wchłania wodę i gwarantuje odpowiednie nawilżenie. To jed­na z przyczyn powstawania tak niechcianych przez nas zmarszczek i bruzd. Preparaty wypełniające są w stanie dostarczyć zasoby tego kwasu do głębokich warstw skóry i przy­wrócić jej utraconą objętość i elastyczność. Dzięki preparatom Juvéderm® możemy się cieszyć młodzieńczym wyglądem na dłużej.

Preparaty Juvéderm®, dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii VYCROSS™, mają konsystencję gładkiego żelu, co umożli­wia łatwe przenikanie do wnętrza skóry, zapewniając jej naturalny wygląd i dotyk.– Dzięki zawartości lidokainy – łagodne­go miejscowego środka znieczulającego, zabieg jest bardziej komfortowy. Pacjent może szybko powrócić do codziennych czyn­ności ze względu na minimalną inwazyjność i szybkie działanie wypełniacza, a efekty w zależności od zastosowanego prepara­tu są widoczne nawet do 18-24 miesięcy – wyjaśnia doktor Siedlecka-Dawidko.

Kiedy dostrzegamy na swojej twarzy pierw­sze oznaki starzenia się zależy nam zarów­no na bezpieczeństwie, jak i na osiągnięciu naturalnego efektu, poprawieniu konturów twarzy i rozświetleniu skóry wokół oczu. Linia preparatów Juvéderm® VYCROSS™ oferuje pełną gamę wypełniaczy przezna­czoną do różnych obszarów twarzy. Ju­véderm® VOLBELLA™* − do uwydatnienia ust, rewitalizacji okolicy ust i okolicy oka, Juvéderm® VOLUMA™* − do przywracania objętości twarzy oraz Juvéderm® VOLIFT™*– do wygładzania głębokich zmarszczek, uniesienia brwi i powiększenia ust. Osiągane dzięki nim rezultaty to już nie tylko komplek­sowa rewitalizacja, ale efekt naturalnego liftingu i uzupełnienia utraconej objętości – podkreśla Pani doktor.

Zabiegi z wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego cieszą się niesłabnąca popularnością wśród pacjentek gabinetów medycyny estetycznej. Pozwalają zlikwidować zmarszczki, wypełnić usta i policzki oraz „naprawić” owal twarzy, dzięki czemu już po jednym zabiegu widzimy wyraźną poprawę i możemy wyglądać młodziej. Coraz więcej klientek nie chce jednak, by ich twarz po zabiegu wyglądała sztucznie, a mimika była ograniczona. Dążenie do naturalnego wyglądu to na szczęście coraz silniejszy trend w całej medycynie estetycznej.

Większość moich pacjentek nie chce żeby ich otoczenie wiedziało, że coś „popra­wiano” przy twarzy dlatego bardzo cenię sobie produkty Juvéderm® VYCROSS™ za to, że subtelnie wzbogacają to, czym obdarzyła nas natura. Dowodem na to są szczęśliwe pacjentki, które wygląda­ją na „wypoczęte” a nie na „zrobione”– podsumowuje dr Siedlecka-Dawidko.

Udostępnij:
0