Face&Look > URODA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Zapach dla wybranych

Zapach dla wybranych

Otul się pięknymi, wręcz upajającymi kadzidlanymi zapachami – wprawią cię w wyjątkowy, niemal mistyczny nastrój. Czas na pełny relaks i chwilę zapomnienia!

 
Kadzidło wykorzystywane jest od tysięcy lat w rytuałach religijnych, kosmetyce, medycynie. Faraonowie nacierali aromatycznymi żywicami swoje ciało, aby chronić się przed słońcem, czystym kadzidłem dezynfekowano rany. Używano go również w ceremoniach przepędzania demonów i składania ofiar dla bogów, a także do balsamowania zmarłych. 
Obecnie zapach ten nadal uważany jest za wyjątkowy. To symbol boskości, który wprawia w szczególny nastrój. Co ciekawe, kadzidło wytwarzane z żywic kadzidłowców  zawiera seskwiterpeny, które wpływać mogą pozytywnie na gospodarkę hormonalną, stany emocjonalne, proces uczenia się i odporność. 
 
 
Woda perfumowana Sublim's Heart 13 marki Marie G to bardzo oryginalna kompozycja zapachowa. Oprócz kadzidła znajdują się tutaj nuty drzewne, sandałowiec i przyprawy. Końcowy akord stanowi łagodząca nuta balsamiczna i żywiczna. Ten szlachetny zapach zamknięty jest w pięknym flakoniku z przypiętą różyczką.
 
Zapachy Sublim’s Heart dostępne są m.in. w sklepie internetowym http://www.mania-perfum.pl/ w cenie 99 zł/100 ml
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Malinka23

pełen relaks, to chyba coś dla mnie Biggrin

Agnieszka Niwińska

Perfumy muszę najpierw powąchać na żywo i sprawdzić jak rozwijają się na mojej skórze.

basiamiecz715

Zapachy kadzidlane ...nie dla mnie.