Atlantic – prezentacja kolekcji Pink Revolution SPRING/SUMMER S14

Atlantic – prezentacja kolekcji Pink Revolution SPRING/SUMMER S14

Zaproszeni goście na własne oczy mogli zapoznać się z linią Pink Revolution, która otworzyła sezon Spring/Summer 2014 prawdziwą eksplozją energetycznego różu.

To manifestacja zmysłowościuwodzicielskiego nastroju kobiecego seksapilu. Tkwi w niej siła uwodzenia, drzemiąca w każdej współczesnej kobiecie. Pink Revolution odeszła  od romantycznych koronek, haftów i dodatków na rzecz nowoczesnych, oryginalnych krojów    i orzeźwiającej palety ultra-kobiecych odcieni różu. Nasycone i zmysłowe odcienie amarantu podbija obecny w linii matowy grafit i chłodna biel.

Obecni na evencie mogli także podziwiać męską kolekcję Atlantic na sezon Spring/Summer 2014, w której znalazły się dwie linie produktowe – Marine z motywami marynistycznymi oraz Performance inspirowana sportami ekstremalnymi i militariami. Obie zostały zaprojektowane z myślą o mężczyznach aktywnych, lubiących modny look i oryginalny męski styl.

W bezpośrednim kontakcie z produktami, goście mogli docenić nie tylko niebanalny design, ale też wysoką jakość materiałów i precyzję wykończeń, które są charakterystyczną wizytówką marki Atlantic. Kolekcja Spring/Summer 2014 to przede wszystkim wysokiej jakości bielizna wykonana z zastosowaniem najlepszych materiałów – modal, microfibra, bambus i pima cotton. Jednogłośny zachwyt wzbudziła także sesja wizerunkowa marki, która jest efektem pracy jednych z najlepszych polskich fotografów mody – duetu Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek.

Prezentacja odbyła się we współpracy z marką Maybelline oraz Maramba.

Udostępnij:
0