Biały manicure do letnich, kolorowych kreacji

Biały manicure do letnich, kolorowych kreacji

W sezonie wiosna-lato 2014 najważniejszym trendem w manicure będą białe paznokcie. Biel, jako przeciwieństwo czerni, pasuje do wszystkiego, ale najlepiej sprawdzi się do kolorowych kreacji. Kolor można połączyć również z metalicznymi odcieniami albo z pastelowymi wykończeniami. 

 Biały jest po prostu super. To jest must have tego sezonu, tak samo jak błękitny. Natomiast musi być idealnie pomalowany, a paznokieć nie może być za długi. Do dłuższej płytki świetnie będzie się sprawdzał złoty czy srebrny, który jest obowiązkowy w tym sezonie – mówi agencji informacyjnej Marzena Kanclerska, właścicielka salonów kosmetycznych Nail Spa. 

Wśród trendów w manicurze na nadchodzące lato można znaleźć również odcienie pastelowe, które już od kilku sezonów nie nudzą się projektantom. Najważniejszymi odcieniami będą pastelowe zielenie, róże czy błękity. Marzena Kanclerska radzi łączyć pastelowe odcienie i miksować ze sobą kolory na jednym paznokciu, aby płynnie przechodziły z jednego koloru w drugi. 

Modne paznokcie będą prezentowały również panie, które zdecydują się na tzw. minksy, czyli Minx Nails. Są to folie, które utwardzane są światłem lub przyklejane na lakier hybrydowy. Efektu, który daje folia, nie można uzyskać za pomocą lakieru do paznokci. 

 Jest ponad 300 możliwych wzorów, kolorów, łączeń. Jeżeli jest za dużo błysku, zawsze to możemy połączyć z lakierem, czy zrobić sobie choćby na dwóch paznokciach jako ozdobę. Świetnie się trzymają, nie trzeba używać do tego podkładów czy choćby baz – wyjaśnia Marzena Kanclerska.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

 

Udostępnij:
0