WIDOCZNIE ZDROWSZE WŁOSY PO KAŻDYM MYCIU Z PANTENE RPO-V

WIDOCZNIE ZDROWSZE WŁOSY PO KAŻDYM MYCIU Z PANTENE RPO-V

Nazbyt dobrze znamy uczucie frustracji, kiedy nieposłuszne włosy za nic nie chcą się ułożyć, a stres z tym związany często potrafi skutecznie zepsuć nam dzień. Zastanawiamy się: Co zrobiłam nie tak? Niewłaściwy szampon? A może woda?

Dyskomfort, jaki czasem fundują nam nasze włosy może być związany z myciem. Dodatkowo, w pogoni za ideałem piękna, narażamy je na inne „atrakcje”: suszenie, szczotkowanie, tapirowanie, kręcenie, prostowanie, farbowanie. Łatwo zatem zrozumieć, dlaczego włosy są przesuszone, matowe i pozbawione życia. Ale dlaczego miałybyśmy rezygnować z tych wszystkich zabiegów? Nie musimy! Wystarczy, że zadbamy o ich kondycję, bo nasze włosy po prostu zasługują na więcej.

Piękne włosy każdego dnia to misja naukowców Pantene Pro-V, którzy nieustannie dokonują nowych odkryć, wiedząc, że nasze włosy zasługują na więcej. Marka Pantene Pro-V znana jest z przełomowych innowacji w pielęgnacji włosów, takich jak pierwsza na świecie formuła 2 w 1 czy pierwsze szampony pielęgnacyjne.

REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI KLINICZNYMI

Kolejne odkrycie marki ma szanse na zawsze zmienić sposób, w jaki myjemy włosy, gwarantując im najlepszą możliwą pielęgnację i sprawiając, że z dnia na dzień będą zdrowsze i piękniejsze. 11 ekspertów klinicznych przeprowadziło badania na 1 200 próbkach włosów (pochodzących od 450 kobiet z 9 krajów). Reakcja włosów, które przeszły testy 8 000 myć, skłoniła Pantene Pro-V do udoskonalenia formuł swoich szamponów*. Podstawą nowej receptury produktów są antyoksydanty zapobiegające uszkodzeniom. Jak działają? Po pierwsze blokują powstawanie uszkodzeń oksydacyjnych (właściwość potwierdzona klinicznie). Po drugie chronią kluczowe dla budowy włosów białko. Właściwości te sprawiają, że z każdym kolejnym myciem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i wyraźnie zdrowsze.

PRZEŁOMOWE ODKRYCIE: WŁOSY SĄ PODATNE NA OKSYDACJĘ

Dzięki badaniom proteomicznym eksperci Pantene Pro-V Hair Research Institute odkryli, że bez względu na kształt, rozmiar czy pochodzenie etniczne, we włosach każdego człowieka odkładają się minerały zawarte w wodzie, w szczególności miedź. Oksydacja jest naturalnym procesem utleniania, który sprawia, że miąższ jabłka brązowieje, monety z czasem matowieją, a skóra przedwcześnie się starzeje. Obecność minerałów w wodzie jest niezbędna dla zdrowia naszego organizmu. Gromadzenie się nadmiernych ilości minerałów o silnych właściwościach oksydacyjnych wewnątrz włosów może być jednak dla nich szkodliwe, ponieważ wynikiem utleniania są wolne rodniki, które uszkadzają komórki.                                                                                                                                              

Dr Jennifer Marsh z Pantene Pro-V Hair Research Institute wyjaśnia: Mimo że miedź nie jest szkodliwa dla naszego organizmu, jej obecność we wnętrzu włosa prowadzi do zerwania i erozji podstawowych białek i tłuszczów. Konsekwencją tego jest tzw. porowatość białek, czyli ich ubytek
w strukturze włosa.

Podczas każdego mycia narażamy, więc nasze włosy na uszkodzenia spowodowane naturalną obecnością miedzi w wodzie z kranu. W miarę upływu czasu uszkodzenia te osłabiają strukturę włosów, sprawiając, że są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane stylizacją a także na rozdwajanie, łamanie i puszenie się.

ROZWIĄZANIE NAJNOWSZEJ GENERACJI:

TECHNOLOGIA ANTYOKSYDANTÓW ZAPOBIEGAJĄCYCH USZKODZENIOM

To przełomowe odkrycie znacznie przyspieszyło pracę naukowców Pantene Pro-V nad rozwiązaniem problemu niesfornych i pozbawionych witalności włosów. Wykorzystując odkrycia fizyki kwantowej, opracowali oni Technologię Antyoksydantów Zapobiegających Uszkodzeniom, zawierającą EDDS – inteligentny „magnes mineralny”, który identyfikuje i pomaga neutralizować nadmiar miedzi we wnętrzu włosów, zapobiegając powstawaniu uszkodzeń.

Podobnie jak przeciwciało identyfikuje konkretny czynnik chorobotwórczy, EDDS rozpoznaje, wychwytuje i pomaga dezaktywować cząsteczki miedzi, nawet wśród wielkiej ilości innych minerałów, wyjaśnia dr Marsh. Nie czekając na powstanie wolnych rodników i wynikającą z tego konieczność ich wyeliminowania, EDDS pomaga zapobiegać ich powstawaniu, zmniejszając nadmiar miedzi we wnętrzu włosów.

EDDS jest teraz obecny we wszystkich szamponach i produktach 2 w 1 (Z wyjątkiem szamponów przeciwłupieżowych oraz Nature Fusion Mocne i Lśniące). Profesor Antonella Tosti z Miami University, niezależny, światowej klasy ekspert Pantene Pro-V Hair Research Institute, członek zespołu prowadzącego badania kliniczne, potwierdza: Przy regularnym stosowaniu zmniejsza się tzw. „stres oksydacyjny” wywołany obecnością miedzi. Struktury białkowe włosów są lepiej chronione, a w miarę upływu czasu coraz lepsza jest kondycja włosów.

Nowy system Pantene Pro-V sprawi, że nie będziesz musiała iść na kompromis. Ciesz się pięknymi, podatnymi na układanie włosami każdego dnia. Spraw sobie prezent, na który zasługujesz. Zarówno Ty, jak i Twoje włosy. Skuteczne, inteligentne produkty o długofalowym działaniu, poprawiające kondycję włosów z każdym kolejnym myciem.

SZAMPONY

SZAMPON PANTENE PRO-V AQUA LIGHT wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Lekki szampon ze wzmacniającymi mikrocząsteczkami głęboko oczyszcza cienkie i pozbawione objętości włosy. Pomaga wzmocnić włosy bez ich obciążenia.

SZAMPON PANTENE PRO-V CODZIENNA PIELĘGNACJA wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Delikatnie oczyszcza i odżywia włosy.

SZAMPON PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera zestaw niezbędnych składników oczyszczających i odżywczych. Pomaga delikatnie oczyścić oraz chronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi sprawiając, że stają się one bardziej odporne na działanie negatywnych skutków intensywnej stylizacji.

SZAMPON PANTENE PRO-V INTENSYWNA REGENERACJA wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera mikrocząsteczki odżywcze, dzięki którym pomaga usunąć oznaki uszkodzeń* sprawiając by włosy wyglądały zdrowo i lśniąco.

SZAMPON PANTENE PRO-V NATURE FUSION OIL THERAPY wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Łączy zaawansowaną technologię Pro-V z odżywczym olejkiem arganowym. Szampon posiada unikalny kompleks Cassia, który pomaga tworzyć na powierzchni włosa warstwę chroniącą przed uszkodzeniami podczas szczotkowania. Składniki zawarte w szamponie pomagają odżywiać i chronić zewnętrzną powierzchnię włosa już po pierwszym zastosowaniu.

SZAMPON PANTENE PRO-V OCHRONA KOLORU I BLASK wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawarta w nim formuła o podwójnym działaniu głęboko oczyszcza farbowane włosy i pomaga chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją oraz zapewnić zdrowo wyglądającą intensywność koloru i blask. 

SZAMPON PANTENE PRO-V OCHRONA PRZED WYPADANIEM WŁOSÓW wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Wzmacnia włosy na całej długości, od nasady po same końce*. Kompleks opracowany przez naukowców Pantene Pro-V Hair Research Institute pomaga utrzymać integralność struktury włosa w jego wnętrzu – strefie najbardziej narażonej na uszkodzenia, redukując w ten sposób wypadanie włosów. 

SZAMPON PANTENE PRO-V ODNOWA NAWILŻENIA wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawarte w szamponie mikrocząsteczki nawilżające działają nawet na najsuchsze partie włosów. Pomagają chronić ich naturalną warstwę lipidową przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem.

SZAMPON PANTENE PRO-V WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera unoszące mikrocząsteczki, które pomagają wzmocnić włosy, aby wyglądały gęsto i zdrowo, bez obciążania.

 

Udostępnij:
Promocja! Wyróżniony produkt
CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej 340g

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej 340g

Cerave
Original price was: 75,00 zł.Current price is: 65,00 zł.
Promocja! Wyróżniony produkt
Elseve Magiczna Moc Olejków 10 w 1 odżywka do włosów suchych 150 ml

Elseve Magiczna Moc Olejków 10 w 1 odżywka do włosów suchych 150 ml

Loreal
Original price was: 27,00 zł.Current price is: 24,90 zł.
Promocja! Wyróżniony produkt
Mixa Niacinamide Glow Krem Nawilżający 50 ml

Mixa Niacinamide Glow Krem Nawilżający 50 ml

Mixa
Original price was: 32,00 zł.Current price is: 29,90 zł.

Bourjois Waterproof 41 contour clubbing kredka

Bourjois
Original price was: 15,90 zł.Current price is: 13,90 zł.

CERAVE NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY Z CERAMIDAMI DO CERY NORMALNEJ I ...

Cerave
Original price was: 53,00 zł.Current price is: 48,00 zł.

NUMERO ZESTAW – Szampon z owsem 1000 ml + farba NUMERO # 6.00...

Numero
Original price was: 86,00 zł.Current price is: 63,00 zł.

RIMMEL LONDON WONDER LAST ŻELOWA FARBKA DO BRWI 4,5 ML

Rimmel
Original price was: 27,00 zł.Current price is: 19,00 zł.

L’Oreal True Match podkład N6 Honey 30 ml

Loreal
Original price was: 55,00 zł.Current price is: 44,00 zł.

L’Oreal True Match podkład D5-W5 Golden Sand 30 ml

Loreal
Original price was: 55,00 zł.Current price is: 44,00 zł.

L’Oreal Paris True Match Foundation podkład do twarzy N5 Neut...

Loreal
Original price was: 55,00 zł.Current price is: 44,00 zł.
Promocja! Wyróżniony produkt
Rimmel Stay Matte Powder puder prasowany 003 Peach Glow 14g

Rimmel Stay Matte Powder puder prasowany 003 Peach Glow 14g

Rimmel
Original price was: 14,50 zł.Current price is: 12,99 zł.
Promocja! Wyróżniony produkt
MIXA HYALUROGEL SERUM LP30ML C63

MIXA HYALUROGEL SERUM LP30ML C63

Mixa
Original price was: 41,50 zł.Current price is: 38,50 zł.
Promocja! Wyróżniony produkt
Milk Shake Lifestyling Strong Eco Hairspray silnie utrwalający lakier do włosów farbowanych 250ml

Milk Shake Lifestyling Strong Eco Hairspray silnie utrwalający laki...

Milk Shake
Original price was: 81,00 zł.Current price is: 59,00 zł.

Bourjois róż blush 95

Bourjois
Original price was: 25,99 zł.Current price is: 23,50 zł.
0