Face&Look > MODA > TRENDY > Crocs na pokazie Kernera na Berlin Fashion Week

Crocs na pokazie Kernera na Berlin Fashion Week

Marka Crocs nawiązała współpracę z niemieckim projektantem mody Kilianem Kernerem uzupełniając jego stylizacje podczas Berlin Fashion Week.

 
Niemiecki projektant, występujący jako KXXK, zaprezentował 34 stylizacje, wszystkie z butami z nowej kolekcji Crocs na wiosnę i lato 2019.
 
16 stycznia 2019 roku, po trzyletniej nieobecności Kerner powrócił do świata mody. Pojawił się na pokazie Berlin Fashion Week pod nazwą KXXK i zachwycił publiczność wyjątkową kolekcją Watch & Buy Show. Uzupełnieniem stylizacji Kernera były buty marki Crocs.
 
 
 
Kolekcja Kernera, aktualna niezależnie od pory roku, to między innymi złota sukienka noszona do białych klasycznych chodaków Crocs. Pozostałe stylizacje pokazane zostały z charakterystycznym dla marki Crocs modelem Classic Clog w różnych kolorach.
 
 
 
Według Kernera jego kolekcja prêt à porter oznacza wolność podejmowania własnych decyzji, bycie odmiennym, kreatywnym, wymagającym, postępowym i prowokacyjnym:
 
– Przez kilka ostatnich tygodni spotkało mnie kilka niespodzianek. Najpierw spontaniczna decyzja o powrocie na Fashion Week, a następnie marka obuwnicza Crocs jako partner kooperacyjny. Po prostu pasuje, jest wspaniałym dodatkiem do moich różnych miejskich stylizacji. Byłem zaskoczony, że Crocs oferuje tak wiele różnych stylów. Oczywiście Classic Clog musiał otworzyć mój show. Ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze się wydarzy w czasie tej naprawdę wspaniałej współpracy – mówi Kilian Kerner.
 
 
 
Wszystko to niezwykle ciekawe, pytanie tylko, czy bycie odmiennym, prowokacyjnym itd. nie znudziło się odbiorcom modowych eksperymentów. Część kolekcji nie jest szczególnie przerysowana, więc miejmy nadzieję, że trafi nawet do osób mniej przekonanych o własnej niezwykłości. Nie wiadomo tylko kogo zachwyci pomysł noszenia klasycznych kroksów na ulicy. My jesteśmy ciekawi tych mniej ortodoksyjnych modeli.
fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Maria Anna Glapka

Buty mi sie w ogóle nie podobają

finezja

Wyjście ogrodowe  Biggrin  Stanowcze nie.

Cameleonka

popieram stanowczo Biggrin wyobraź sobie finezja, że kiedyś zastanawiałam się nawet na jakiejś wyprzedaży, czy nie kupić tego modelu do ogródka ze względu na łatwość ich umycia ale stwierdziłam po przymierzeniu, że w ogrodzie jednak też chcę wyglądać dobrze Biggrin

finezja

Hah zrozumiałam,dobre dobre!  Biggrin  Ja mam kilka par,bo nie ukrywajmy że są wygodne.Nazywam je szybkościówki.Przykład?Proszę!Telefon od kuriera że zaraz będzie,ale nie wie za bardzo gdzie trafić na tym moim przepastnym osiedlu,więc ja mówię że minuta moment wyjdę aby nie błądził.Trach pach szybkościówki i jestem z prędkością światła na miejscu.Takich sytuacji jest sporo  Biggrin

Cameleonka

Szybkościówki, super nazwa Biggrin

sisi13

Od dawna jestem użytkowniczką crocsów. Nie tego podstawowego modelu, który jest dość toporny, ale sandałów, balerin i klapek. Jestem zakochana w tych butach ze względu na wygodę użytkowania. A chyba z 18 par o czymś świadczy. Ale przyznam, że po pokazie na nie bym się nie skusiła. Na mnie wyglądają jakoś...lepiej.

maybe92

Nawet nie wiedziałam, że w swojejofercie marka ma też inne rodzaje butów niż te podstawowe :O

Cameleonka

Stylizacja ze zdjęcia głównego w artykule mnie powaliła... Gdybym wyszła na ulicę w takich crocsach, podkolanówkach z koronkowym wykończeniem i koronowej spódnicy długości niedookreślonej, to na nic zdałyby się moje wyjaśnienia wszystkim zdroworozsądkowym, że oto reprezentuję stylizację z pokazu Kernera na Berlin Fashion Week. Sądzę, że wszyscy jednoznacznie popukaliby się w czoło Biggrin 

S-wa

nic ciekawego 

ziajka wt

Zwykłe buty jakby do ogrodu

maybe92

Nigdy nie zrozumiem fenomenu tych butów. Dla mnie są dopuszczalne tylko na działce / wokoło domu Biggrin

basiamiecz715

O matko...stanowcze NIE .Lubię te wygodne buty, ale nie do takich stylizacji.

OLIWIA25

Do ogrodu idealne Smile