Face&Look > MODA > PORADY > TRENDY > Czy wiesz, jak nosić ugly shoes?

Czy wiesz, jak nosić ugly shoes?

Buty uwielbiane przez stylistki, ikony mody, a także redaktorów najpoczytniejszych magazynów opanowały kolekcje na wiosnę wielu marek. Ugly shoes, bo o nich mowa, wkroczyły świat mody zdecydowanie i nie zapowiada się, żeby miały ustąpić miejsca innemu modelowi. 

W kolekcji marki Primamoda znaleźć można szeroku wybór sneakersów, które oprócz świetnego wyglądu gwarantują komfort noszenia. Jednak wiele osób nie za bardzo wie, z czym je łączyć, dlatego warto zainspirować się przykładami z ulic miast uznawanych za stolice mody. 

Wyraziste sneakersy sprawdzają się w przypadku prostych stylizacji, ponieważ wtedy grają pierwsze skrzypce i wysuwają się na pierwszy plan. Wybierając takie buty postaw na jasne kolory – biel i nude wyglądają kapitalnie, jeśli zestawisz je z wyrazistymi dodatkami. Oryginalne obuwie nada stylizacji modowego charakteru.

Blogerki najczęściej łączą ugly shoes z ubraniami w stylu oversize. Nie bój się przesady – maksispódnica i maksisweter to połączneie, które z tymi butami sprawi, że będziesz wyglądać jak gwiazda! Nie skupiaj się tylko na ubraniach sportowych. Czasem warto przełamać taki look eleganckimi ubraniami lub dodatkami. Spróbuj połączyć te buty z ekskluzywną torebką albo biżuterią.


Źródło Primamoda

 

Dodaj komentarz

Komentarze

finezja

Świetnie wyglądają i zapewne komfortowo się je nosi.Bardzo przemyślane stylizacje Smile