Doda w… Moon Boots!

Doda w… Moon Boots!

Wydawało nam się, że największe śniegi już minęły, ale jednak pogoda dalej nie rozpieszcza. Moon Boots to śniegowce idealne na zaspy i oblodzone drogi, ale czy są w twoim stylu? Piosenkarka Dorota Rabczewska opublikowała na Instagramie zdjęcie w krótkiej wersji Moon Boots i prezentowała się doskonale. Odważny, lekko ekstrawagancki styl gwiazdy sprawia, że tego typu buty pasują do niej doskonale. Postaw na mocny luk!

 

Moon Boots, czyli po prostu imitacja butów astronautów – buty z zaokrąglonym czubkiem, prostą formą, lekko kosmicznym lookiem. W podstawowej wersji Moon Boots sięgają do połowy łydki, co może nie odpowiadać niższym osobom. Wybór krótszych Moon Boots sprawi, że wydłużysz swoją sylwetkę optycznie, a i tak będzie ci ciepło! Możesz tak jak Doda bajecznie prezentować się w zimowym krajobrazie, jednocześnie podkreślając modowy aspekt swojej stylizacji.

 

 

Wygoda przede wszystkim

 

 

Piosenkarka znana jest z tego, że jej własny komfort jest dla niej niezwykle ważny, dlatego jej wybór zupełnie nas nie dziwi. Moon Boots oprócz tego, że są bardzo ciepłe, są także nieprzemakalne – nie przepuszczają topniejącego lub właśnie spadającego z nieba śniegu. Są to buty idealne na zimowe klimaty – łączą cechy najnowszego trendu i własnego komfortu.

 

Zimą często stajemy nad pytaniem, czy ważniejsze jest to, żeby było nam ciepło, czy to, byśmy ładnie wyglądały. Nie zawsze jest tak, że musisz decydować się jedynie na jedno z nich! Spośród modnych w tym zimowym sezonie Moon Boots na pewno uda ci się znaleźć takie, które będą dokładnie w twoim stylu.

 

fot. Instagram_Dodaqueen

 

 

Różne kolory, różne typy

 

 

Poza podstawowym rozróżnieniem Moon Boots niższych oraz wyższych warto wspomnieć o wielu kolorach, w jakich znaleźć można omawiane buty. Doda stawia na wersję krótszą i w kolorze jednolicie czarnym, czyli zdecydowanie w najpopularniejszej konfiguracji tego sezonu! Jednak równie mile widziane jest także umieszczenie charakterystycznego paska z napisem w białym kolorze lub wersja butów w białej wersji. Bardziej szalone i wyraziste kolory również czekają na bardziej odważne osoby!

 

Jeśli wciąż nie masz idealnych zimowych albo te, które posiadasz są już mocno podniszczone, warto postawić się na Moon Boots lub inne buty typu śniegowców. Zima niestety potrwa jeszcze długo.

 

Udostępnij:
0