Hazelnut hair, czyli nowy hit w koloryzacji włosów!

Halzenut to odcień, który pokochały celebrytki i wszystko wskazuje na to, że będzie jednym z hitów 2023 roku. Ale czy hazelnut bronze będzie pasował każdej z nas? Dowiedz się, jaki to kolor i czy będzie dla ciebie odpowiedni!

 

Przez wiele lat triumfy święciły bardzo jasno, ale w ciągu kilku ostatnich lat coraz więcej na znaczeniu zyskuje naturalność. Im mniej ingerencji w wygląd tym lepiej. Przerabialiśmy już jasne paznokcie w odcieniach nude, a także make up no make up. Teraz przyszła pora na włosy.

 

 

Naturalny look

 

 

Naturalny wygląd włosów polega nie tylko na zrezygnowaniu z ciężkiej, skomplikowanej i sztucznej stylizacji włosów. Mamy wydobywać skręt, przestajemy włosy uładzać i zmieniać, a w zmian ukazujemy ich pełen potencjał. Obok tej naturalności w strukturze włosów rezygnujemy z wyglądającego sztucznie farbowania, jednak nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy całkowicie odmówiły sobie przyjemności zmieniania swojego koloru włosy. Co więc na to zaradzić? Hazelnut!

 

 

Jasne odcienie

 

 

Naturalność od razu kojarzy nam się z jasnymi włosami, charakterystycznymi dla Słowianek. Jednak od intensywnego rozjaśniania nasze włosy stają się zniszczone, a często także przestają wyglądać świeżo, naturalnie, korzystnie. Z kolei zdecydowanie się po prostu na powrót do naturalnego koloru włosów dla wielu z nas jest niczym innym, ale nieciekawym, mysim kolorem włosów. Na ratunek przychodzi hazelnut, czyli koloryzacja wciąż jasna, ale w dużo spokojniejszym od typowego blondu odcieniu.

 

 

Na czym polega hazelnut?

 

 

Jak sama nazwa wskazuje hazelnut to odcień orzecha laskowego, czyli jasny, ciepły brąz, może nawet wpadający po prostu w ciemny blond. Hazelnut szczególnie w odcieniu zimowym ociepli nasz wizerunek, nada świeżości i pozwoli odetchnąć włosom zmęczonym rozjaśnianiem. Zafarbowanie włosów na odcień hazelnut to ogromny hit wśród gwiazd – jest odświeżający, efektowny i odmładzający, dodatkowo łatwo wyjść z niego do odcieni jaśniejszych lub ciemniejszych, jeśli po jakimś czasie noszenia uznamy, że to jednak nie kolor dla nas.

 

 

Do kogo pasuje?

 

 

Odcień hazelnut brzmi jak magiczne rozwiązanie wszystkich problemów, jednak niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Jest to odcień dość specyficzny, na tyle ciepły, że nie będzie pasował do każdej karnacji. Jeśli jesteś posiadaczką ciepłego odcienia cery, hazelnut sprawdzi się u ciebie doskonale, jednak jeśli twoja uroda jest raczej chłodniejsza, odcień hazelnut może wypaść nie najlepiej. Zamiast dodawać ci świeżości i młodości, wypadnie anemicznie i niekorzystnie. Warto przed zdecydowaniem się na koloryzację zasięgnąć opinii fryzury, dotyczącej twojego typu urody i kolorów uzupełniających się z nim ;)

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów