Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Kneipp - aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic

Kneipp - aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic

To od nas zależy jak chcemy zaczynać i kończyć dzień. Kneipp Aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic Na dobry nastrój i Radość życia pomagają zadbać nie tylko o pielęgnację ciała, ale również o dobre samopoczucie. 

A to dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych, które mogą w różny sposób wpływać na nasze ciało, duszę i umysł. Uspakajają, bądź ożywiają, pobudzają zmysły, relaksują, bądź wspomagają koncentrację. Zawarte w płynach ekstrakty z roślin, bogate w witaminy i minerały, również dobroczynnie wpływają na nasz organizm.  Składniki aktywne pozyskane z roślin są delikatne dla skóry, rzadko wywołują podrażnienia i uczulenia. Systematyczne stosowanie kosmetyków z wyciągami z roślin daje dobroczynne efekty i pozwala utrzymać skórę we właściwej kondycji. Do kąpieli pod prysznicem Kneipp oferuje lubiane kompozycje zapachowe i pielęgnujące w wygodnych, kuszących kolorystycznie tubach.
 
Kneipp Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Na Dobry Nastrój, cena 14,99 zł/200 ml
Kneipp Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Radość życia, cena 14,99 zł/200 ml
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cameleonka

Mam żel Kneipp aloesowy ale egzotyczne chyba najbardziej by mi o tej porze roku odpowiadały. Na przekór zimnu- lato we wspomnieniach. I do wiosny jakoś powinnam dotrwać.

sisi13

Miałam ich olejki. Były fajne. Żele też chętnie bym wypróbowała.