Kolekcja z technologią, która pomoże ci wrócić do formy

Kolekcja z technologią, która pomoże ci wrócić do formy

Powoli wracamy do znanej nam rzeczywistości, co wiążę się również z możliwością uprawiania sportów na zewnątrz. Marka Under Urmour wychodzi naprzeciw tym, którym trudno się zmobilizować do ćwiczeń.

Under Armour, aby zwiększyć wydolność organizmu, proponuje nową technologię Ua Hovr Seamless zastosowaną w odzieży sportowej. Ten przełomowy materiał funkcyjny, wzbogacony minerałami, odzyskuje energię ciała podczas ruchu i kieruje ku mięśniom. Jak to działa? 13 minerów zostało zmielonych w proszek i wprasowanych we włókna. Podczas ćwiczeń, zastosowana technologia absorbuje energię cieplną ciała, zamienia ją w energię podczerwoną i oddaje z powrotem do tkanek i mięśni. Efekt? Poziom wytrzymałości i siły podczas ćwiczeń wzrasta.

Materiały Ua Hovr Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w sposób, który pozwala tworzyć odzież funkcyjną z mniejszą ilością szwów. Taka konstrukcja zapewnia dopasowany fason i jest bezkonkurencyjna w oddychalności i wentylacji.

Marka przygotowała coś szczególnego również dla biegaczy. Nowy model Ua Hovr Machina, czyli najlepszy but biegowy 2020 roku. Tym, co zapewnia ich wyjątkową szybkość, jest wbudowana w podeszwę płytka napędowa Pebax. Za sprężystą amortyzację odpowiedzialna jest natomiast podeszwa środkowa Ua Hovr. Jednakowa amortyzacja, którą zapewniają buty podczas całego biegu, daje poczucie unoszenia się nad ziemią. Technologia Energy Web pochłania wstrząsy i zwraca więcej energii, gwarantując doskonałe odbicie.

Buty pozwalają na bezprzewodowe połączenie z aplikacją mobilną, która monitoruje trening podczas jego wykonywania i daje wskazówki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, na bieżąco poprawiamy jakość i skuteczność treningu. Personalizowana funkcja analizy postawy biegowej pozwoli każdemu biegaczowi upewnić się, że ich technika nie słabnie w połowie dystansu, dzięki odbieranym na bieżąco wskazówkom. Funkcja ta pozwoli na redukcję ryzyka kontuzji i pomoże poprawiać wyniki. Już po zakończonym biegu, użytkownicy mogą analizować nawet swój kąt nachylenia stopy przy uderzeniu o ziemię oraz czas kontaktu z podłożem.

fot. materiały prasowe


Na bezpieczne zakupy z dostawą do domu zapraszamy do sklepu faceandlook.com

SheFoot Serum ultraregeneracyjne z kompleksem ceramidów. Cena 27 zł/500 ml

 

Udostępnij:
0