Koniec z nudą. Nowa marka dla mężczyzn!

Koniec z nudą. Nowa marka dla mężczyzn!

Mayko to marka powstała w 2016 roku. Jej serce bije w Łodzi, natomiast dusza znajduje się w Londynie. To właśnie tam właścicielki marki pracują nad swoimi projektami. Projekty fizycznie powstają w Łodzi – mieście, które od dziesiątek lat jest polską stolicą mody i designu. Burze mózgów nad kolekcjami odbywają się w nowoczesnym, tętniącym życiem Londynie, który nadaje projektom polotu i zawadiackiego sznytu. Takie właśnie są projekty Mayko.

 

Wyjątkowa kampania

Sesja wizerunkowa marki powstała pod czujnym okiem właścicielek, które odpowiadają za stylizacje oraz ideę kreatywną. Uwiecznił i sfotografował ją Bernard Hołdys, a przed jego obiektywem stanął Gamou Fall. Efektem tej współpracy jest dynamiczna i pełna życia kampania. Marynarki i spodnie marki Mayko dostępne są na stronie www.mayko.shop oraz w showroomie Fashion PR w Warszawie.

O marce Mayko

Marka została utworzona w 2016 roku przez projektantkę Małgorzatę Majko, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych i jej partnerkę biznesową Natalie Moore na co dzień mieszkającą w Londynie. W 2018 roku do firmy dołączyła Agata Typek pochodząca z Pomorza, a już od wielu lat na stałe związana z Łodzią. Te trzy zupełnie różne charaktery połączyła wspólna pasja, jaką jest moda i projektowanie.

Serce teamu Mayko jest w Łodzi, gdzie mieści się w główne studio projektowe, oraz w Londynie gdzie dziewczyny spotykają się, żeby dyskutować o kolejnych projektach. Marka łączy w sobie nowoczesny styl z tradycyjnym krawiectwem, by tworzyć modę z duszą dla współczesnego mężczyzny. Stosuje kombinację odwiecznych technik krawieckich oraz bardzo innowacyjnych technologii, aby stworzyć idealnie dopasowane marynarki i spodnie. Sięga po high-tech w tkaninach i dodatkach z szerokim spectrum sportowych elementów tak, aby uzyskać efekt nowoczesnego wyglądu przy zachowaniu wygody i możliwości wykonywania nieskrępowanych ruchów.

Projektantki kochają kolor i dopracowane detale, a projekt zaczynają od kawałka tkaniny i do niego dopisują dalszą historię. W projektach Mayko jest mnóstwo pasji, entuzjazmu dla mody i zamiłowania do jakości. Przeplatają się w nich elementy dobrze znane z nieoczywistymi.


fot. materiały prasowe Mayko

 

Polecamy – https://www.faceandlook.pl/jaki-garnitur-jest-najlepszy-podpowiedzi-eksperta

Udostępnij:
0