Nie tylko kwiatki na Dzień Matki

Nie tylko kwiatki na Dzień Matki

Pierwszy krzyk i pierwszy płacz, pierwszy dzień w szkole, stres przed maturą. Mama towarzyszyła nam w najważniejszych momentach naszego dzieciństwa. W tym szczególnym dniu w roku jakim jest Dzień Matki, spróbujmy sprawić, by to ona poczuła się wyjątkowo. I wcale nie musimy się silić na drogie prezenty, bo nic nie będzie miało dla niej takiej wartości jak ten wyjątkowy dzień spędzony wspólnie z Tobą. Dla wszystkich spóźnialskich serwis foodpanda.pl przygotował krótki poradnik, który pomoże przygotować coś niecodziennego.

Wyjątkowy poranek

Każda kobieta uwielbia kwiaty. Powitaj swoją mamę bukietem z jej ulubionych kwiatów.
Z pewnością wprowadzi ją w pozytywny nastrój, a mama na pewno poczuje się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Doskonałym dodatkiem do kwiatów będzie ulubiona kawa, nie ważne czy mama lubi małą czarną, czy duże latte. Każda kawa będzie smakowała wyjątkowo, bo będzie przygotowana z miłością.

Smak wspomnień

W południe zaskocz mamę, zaproś ją na wspólny lunch, który będzie najlepiej smakował
w zaciszu domowego salonu, w którym stawiałaś pierwsze kroki i który jest pełen waszych wspomnień. Wyjmij więc stare albumy ze zdjęciami i wspólnie powspominajcie. Pierwsze kroki i pierwszy rower, pierwsza szkolna dyskoteka i studniówka. Tam wszędzie jest mama, mimo, że nie zawsze jest na każdym zdjęciu to czujesz jej wsparcie. To najlepsza przyjaciółka, która zawsze Cię wysłucha i zawsze zrozumie. Możesz przygotować posiłek, ale możesz też zamówić coś z dostawą na portalu takim jak foodpanda.pl. Zaskocz mamę i wybierz coś wyjątkowego: może profesjonalnie przyrządzone sushi lub coś z kuchni indyjskiej. Zaskocz ją, a zobaczysz jak jej oczy uśmiechają się tak samo, jak wtedy gdy byłaś mała!

Rozrywkowe popołudnie

Po takiej uczcie wyskoczcie do centrum handlowego na zakupy. Poplotkujecie, przymierzajcie ubrania i cieszcie się wspólnym dniem jak dwie najlepsze przyjaciółki, bo przecież nimi jesteście. Kupcie sobie wystrzałowe ciuchy, które podkręcą atmosferę.

Na koniec zabierz mamę do kina, wybierz film, który wyjątkowo zakończy ten dzień. Być może dobra propozycją będzie film o księżnej Grace. Niezwykła historia wyjątkowej kobiety, takiej jak twoja mama. Jeżeli nie chcesz zabierać mamy do kina, zamów film w serwisie VOD, lub kup coś na DVD.

Jeżeli jednak twoja mama mieszka daleko i nie możecie spędzić tego dnia razem, kwiaty zamów w poczcie kwiatowej, a jedzenie na foodpanda.pl. Kurier dowiezie kwiaty o poranku, a ulubione danie może zostać dostarczone do jej domu lub do pracy. Zjeść wspólnie możecie na skype’ie. W końcu żyjemy w XXI wieku.

Udostępnij:
0