Noś się na luzie, strzyż się z klasą

Moda zatacza krąg i cyklicznie powraca do wcześniejszych tendencji dodając świeży twist, co doskonale widać również na przykładzie koloryzacji, cięcia i układania włosów. Doskonała fryzura jest przecież dopełnieniem każdej stylizacji, a w tym sezonie panowie wychodzą na pierwszy plan. Do łask w męskim strzyżeniu i trymowaniu brody powróciły proste, charakterystyczne rozwiązania i dbałość o detal. Poznaj najświeższe trendy z BaByliss for Men i baw się stylem po swojemu!

Zadbany zarost

Zarówno na wybiegach, jak i w światowych salonach fryzjerskich, widać wyraźny powrót do lat 90., które charakteryzował styl grunge, czas boysbandów i kultowego serialu „Bevery Hills 902010”. Zadbany zarost i dobrze przystrzyżona broda funkcjonują zupełnie poza trendami, będąc jednocześnie elegancką „wizytówką” każdego mężczyzny bez względu na wiek, czy status. Z odpowiednim produktem sam zostaniesz swoim barberem i z łatwością zajmiesz się stylizacją brody i zarostu przed własnym lustrem. Trymer BaByliss for Men E886 to mistrz precyzji – szeroki wachlarz długości przycinania zawiera aż 48 ustawień długości (0,4-5,0 mm oraz 5,4-10 mm), a obrotowa głowica 33° pozwala na idealne dostosowanie do konturu twarzy. Rytuał trymowania stanie się szybszy nawet o 25% w stosunku do tradycyjnych ostrzy dzięki innowacyjnej geometrii ostrzy W-TECH. Ekran LED, regulacja pokrętłem długości cięcia, bezprzewodowy i sieciowy tryb pracy to gwarancja wygody i pełnej kontroli. Warto pamiętać, że w przypadku takich produktów ogromne znaczenie mają również wytrzymałość i solidność wykonania, co znajduje pokrycie w ostrzach chrome wykonanych ze stopu stali nierdzewnej chromu i molibendu – trwałość i jakość mogą iść w parze!

Nonszalancja lat 90.

Po kilku sezonach promowania mocno wykonturowanych strzyżeń w stylu międzywojennym, przyszła pora na odrobinę luzu i nonszalancji. Zdecydowanie najciekawsze męskie strzyżenia będą tego lata krótkie, ale absolutnie nie nudne! Powrót do sportowego strzyżenia z subtelną różnicą długości między bokami a górą albo zabawne wariacje fryzury typu „pieczarka” potwierdzają, że dystans i eksperymenty z wizerunkiem są na topie i mogą prezentować się bardzo ciekawie w codziennych sytuacjach, nie tylko na wybiegach. Tego lata w niezbędniku każdego mężczyzny powinna znaleźć się profesjonalna strzyżarka, która pozwoli we własnym domu stylizować włosy zgodnie z upodobaniami i bieżącymi trendami. Idealna do tego celu będzie strzyżarka BaByliss for Men E985E wyposażona w osiem wymiennych nakładek o szerokim zakresie długości cięcia (3-25mm) oraz specjalną, pięciopozycyjną regulację z dodatkowym zakresem cięcia (0,6-3mm), co docenią wszyscy miłośnicy doskonałej precyzji i idealnych linii. Ergonomiczna budowa i profesjonalna konstrukcja pozwalają na skuteczne i wygodne operowanie – wystarczy wybrać swój styl i samodzielnie zadbać o wymarzony efekt.


fot. materiały prasowe

Udostępnij:
0