Porsche, taniec i moda – kolekcje Porsche Driver’s Selection

Porsche, taniec i moda – kolekcje Porsche Driver’s Selection

Na targach w Poznaniu mogliśmy podziwiać niesamowite show taneczno – modowe jakie zostało przygotowane specjalnie dla zaprezentowania kolekcji Metropolitan, Steve McQueen oraz Martini Racing. Choreograf Michał Piróg przygotował bardzo dynamiczny i wakacyjny pokaz do którego wybrano najlepszych tancerzy, znanych już wielu widzom, m.in.: Gabryś Piotrowski, Justyna Banasiak, Jakub Pursa, Katarzyna Kubalska.

Kolekcja Steve McQueen to kolekcja, której inspiracją jest słynny aktor i kierowca wyścigowy Steve McQueen. Minimalistyczne koszulki polo w kolorach stalowych, pomarańczowych, niebieskich i białych inspirowane są przede wszystkim oryginalnymi rzeczami samego aktora (kombinezonami wyścigowymi, kaskami itp.)

Kolekcja Metropolitan jest inspirowana nowym modelem Porsche Macan. Klasyczne detale, ekspresyjne kolory oraz zastosowanie różnorodnych materiałów niosą powiew świeżości i nowoczesności, a nieco casual-owy styl kolekcji idealnie wpasuje się w klimat nowoczesnych metropolii.

Kolekcja Racing nawiązuje do słynnych, 24 godzinnych wyścigów motorowych Le Mans.

Dynamiczna i sportowa, z licznymi technicznymi detalami, specjalnymi nadrukami jest bezpośrednim nawiązaniem do wyścigów. Idealna gratka dla wszystkich fanów wyścigów lubujących się także i w modzie.

Kolekcje dostępne są w Porsche Centrum Warszawa ul. Połczyńska 111.

Podczas imprezy premierę miały także dwa nowe modele aut: PORSCHE MACAN oraz PORSCHE 911 TARGA. Pierwszy to Macan – w języku indonezyjskim oznacza tygrysa.  Sportowe DNA Macan’a, podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów Porsche, jest również natychmiast rozpoznawalne w stylistyce. Z kolei Porsche 911 Targa to pierwszy samochód, który łączy klasyczny koncept Targi z najnowszą technologią składanego dachu. Zupełnie tak, jak u legendarnego poprzednika.

Niemiecka firma Porsche została założona w kwietniu 1925 roku przez Ferdynanda Porsche. Jest to marka słynąca z produkcji samochodów sportowych i zwycięstw w wielu wyścigach samochodowych. Słynne modele Porsche to : 911, Panamera, Boxster czy też Cayenne.

 

Udostępnij:
0