Nou – trzy prawdziwie męskie zapachy z klasą

Nou – trzy prawdziwie męskie zapachy z klasą

Oto trzy zapachy męskie od marki Nou, które rozwieją wszelkie wątpliwości co do stylu ich właściciela. Podobają się nie tylko panom, ale także paniom.

Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn Nou Woody

Woda toaletowa NOU Woody dla mężczyzn lubiących świeże, pobudzające zapachy, w których dominują nuty cytrusowe wybijające się na tle akordów drzewnych. Woda toaletowa NOU Woody wita świeżymi akordami cytryny, liśćmi fiołków wirujących wokół szałwii muszkatołowej. Szaleństwo orzeźwienia tonują nieco czarna herbata i balsamiczne, lekko dymne drzewo gwajakowe. Kompozycję dopełniają otulające piżmo, bób tonka i wetiwer.

Nuty głowy: cytryna, liście fiołka, szałwia muszkatołowa

Nuty serca: czarna herbata, drzewo gwajakowe

Nuty bazy: piżmo, bób tonka, wetiwer

Cena 59,99 zł/50 ml. 

 

Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn Nou Avery

Woda toaletowa NOU Avery dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn gustujących w świeżych nutach bergamotki i cytrusów podbitych akordami drzew i mchu.

Woda toaletowa NOU Avery uderza wonią bergamotki, cytryny i kwiatów Neroli, by po chwili trafić w serce nutami lawendy, owoców jałowca i szałwii. Niebywałą świeżość łagodzą akordy mchu, drzewa sandałowego i bursztynu.

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, kwiaty Neroli

Nuta serca: lawenda, owoce jałowca, szałwia

Nuta bazy: mech, drzewo sandałowe, bursztyn

Cena 59,99 zł/50 ml.

Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn Nou Eclipse

Woda toaletowa NOU Eclipse dla mężczyzn lubiących świeże zapachy, w których dominują lekkie cytrusowe nuty na tle ziołowo-drzewnych akordów. Tajemniczej elegancji dodają nuty fioletowych kwiatów. Woda toaletowa NOU Eclipse pachnie świeżo startą skórką cytryny i liśćmi fiołków. Z czasem wyczuwalne stają się nuty ziół: mięty, szałwii, podkręcone aromatem lawendy rozkołysanej od morskiej bryzy. W ich cieniu czają się cedr z irysem otulone woalem piżma.

Nuty głowy: cytryna, liście fiołka

Nuty serca: mięta, szałwia, lawenda, morska bryza

Nuty bazy: cedr, irys, piżmo

Cena 59,99 zł/50 ml. 


fot. materiały prasowe

 

 

Udostępnij:
0