Okiem blogera: moda dla 40-latka

Okiem blogera: moda dla 40-latka

Niektórzy z wielkim zaangażowaniem i znikomą wiedzą o modzie uświadamiają nas, facetów w po 40., w co wypada się ubierać i co jest zarezerwowane dla młodszych grup wiekowych. Przekonują mężczyzn w pewnym wieku, że się dobrze noszą. Duża część panów uznaje to za prawdę i nic nie zmienia w swoim wyglądzie, bo przecież mają już swoje lata, a moda i wszystko, co z nią związane, jest dla młodszych.

Próbowałbym tę pisaninę zrozumieć, gdyby autorem był jakiś guru mody. Jednak najczęściej piszą o modzie męskiej ludzie, którzy chodzą w jednym garniturze całe wieki. Nie godzę się z tym, że w pewnym wieku nie wypada. Powiadam wam – nie idźcie tą drogą!

 

Facet po 40. to gość, który powinien bawić się modą, eksperymentować i nosić się modnie. Czterdziecha to dobry czas na pasje, nowe przygody, wyzwania i na totalne, kompleksowe zadbanie o siebie.

Czasy zaniedbanych facetów minęły bezpowrotnie. Panowie, wszystko nam wolno! Każdy rodzaj stylizacji, każdy styl jest dla nas. Obecnie świat mody ceni sobie mężczyzn dojrzałych. Nasz kraj powoli zmierza ku lepszemu w tej kwestii. Widać to na ulicach  modnych, zadbanych mężczyzn jest coraz więcej. Wysportowane sylwetki 40-latków to już nie jest ewenement.

Moda to nowości, świeżość i do tego powinniśmy dążyć nieustannie. Moda może być wyśmienitą zabawą. Kierujmy się zasadą, że nosimy to, co lubimy. Panowie, zmieńcie fryzurę, kupcie nową odzież, uprawiajcie sport, a zobaczycie, ile młodzieńczej werwy jest w was nadal. Wiem, sprawdziłem i polecam!

Źródło: Wyszyński Men Fashion


 

Po kosmetyki dla dbających o siebie mężczyzn zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Eliksir Biały Lotos od WS Academ, czyli wzmacniająco-rewitalizujący szampon do włosów. Przeciwdziała procesom starzenia się włosów. Zawiera ekstrakt z pomidora, zielonego groszku oraz aloesu. Produkt profesjonalny. Cena 29,90 zł

 

Udostępnij:
0