Pielęgnacja włosów farbowanych

Pielęgnacja włosów farbowanych
 
SZAMPON SREBRNY ULTRA MOCNY 
Eliminuje żółty odcień już po pierwszym myciu! Nadaje włosom blond platynowy odcień, a siwym przywraca piękny, srebrny połysk. Idealne połączenie pigmentów, naturalnych składników i kompleksu witamin. Formuła została wzbogacona o naturalny ekstrakt z limonki i proteiny ryżowe, które nadają włosom głębię koloru i blask. Kompleks witamin (B5, H, A i E) chroni kolor włosów, odżywia i regeneruje ich zniszczoną strukturę.
Cena ok. 7,60 zł/200 ml
 
MASKA OŻYWIAJĄCA KOLOR FARBOWANYCH WŁOSÓW W KOLORZE BLOND
Zachowaj intensywny kolor i blask aż do następnego farbowania. Maska neutralizuje żółte odcienie, przywracając blask włosom wypłowiałym i matowym. Chroni kolor przed blaknięciem. Formuła została wzbogacona o naturalne ekstrakty z limonki i lnu nadające włosom blond wyjątkową głębię koloru i piękny połysk, prowitaminę B5, witaminę E oraz olejek z kiełków pszenicy, które nawilżają i odbudowują uszkodzoną strukturę włosa. Duosaszetka wystarczy na dwie aplikacje.
Cena ok. 3 zł/2 x 20 ml
 
MASKA OŻYWIAJĄCA KOLOR WŁOSÓW FARBOWANYCH W ODCIENIU BRĄZU
Zachowaj intensywny kolor i blask aż do następnego farbowania. Maska idealna do przedłużenia trwałości koloru włosów farbowanych na brąz. Przywraca blask włosom wypłowiałym i matowym oraz chroni kolor przed blaknięciem. Formuła została wzbogacona o naturalne ekstrakty z henny i orzecha włoskiego nadające włosom w odcieniu brązu wyjątkową głębię koloru i prowitaminę B5, witaminę E oraz olejek z kiełków pszenicy, które nawilżają i odbudowują uszkodzoną strukturę włosa. Duosaszetka wystarczy na dwie aplikacje.
Cena ok. 3 zł/2 x 20 ml


fot. materiały prasowe

 
Udostępnij:
0