Redness Relief Essence od Dermalogica

Redness Relief Essence od Dermalogica

Dla wielu osób, które zmagają się z zaczerwienieniem spowodowanym wrażliwością skóry, znalezienie odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry może okazać się wyzwaniem. Wrażliwość i zaczerwienienia mogą współistnieć z każdym rodzajem skóry, od suchej do tłustej, a przyczyny ich powstania mogą być różne: podłoże genetyczne, czynniki stresogenne, nieodpowiednia dieta, składniki kosmetyków, alergie lub zanieczyszczenia środowiska. Ustalenie przyczyn wystąpienia rumienia skóry, przy tak wielu potencjalnych czynnikach wywołujących zaczerwienienie skóry jest bardzo trudne.

Redness Relief Essence to nowy, skuteczny preparat wchodzący w skład linii UltraCalming™ od Dermalogica®, likwidujący zaczerwienienie wywołane nadwrażliwością – bez ryzyka dalszego podrażnienia skóry. Produkt jest lekki jak toner, ale skoncentrowany jak serum. Zastosowana w Redness Relief Essence odświeżająca formuła wyraźnie redukuje zaczerwienienie i pomaga zmniejszyć ogólną wrażliwość poprzez wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Kluczowe składniki i właściwości:

Redness Relief Essence zmniejsza zaczerwienienie, jednocześnie zwiększa poziom nawilżenia i pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry. Ponadto nowy produkt Dermalogica® uspokaja, łagodzi i przywraca równowagę skóry.

  • Ekstrakt z lukrecji – łagodzi podrażnienia.
  • Propanediol i glikozylowana pochodna alkoholu piperonylowego – niweluje zaczerwienienie.
  • Awenantramidy i B-glukan – substancje naturalnie występujące w nasionach owsa o działaniu łagodzącym, wspomagane antyoksydacyjną witaminą E gwarantują skórze komfort bez podrażnień i zaczerwienień.
  • Ekstrakt z szałwii – wspomaga odbudowę ochronnej bariery lipidowej skóry.
  • Sok z liści aloesu – nawilża skórę, ponadto łagodzi podrażnienia, które związane są z przesuszoną skórą.

Jak stosować:

Przed użyciem wstrząsnąć. Po oczyszczeniu skóry nanieść niewielką ilość na dłoń i delikatnie nałożyć na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt. Można stosować dwa razy dziennie, aby uzyskać ulgę i zniwelować zaczerwienianie skóry.

Dostępność:

Redness Relief Essence dostępny w sprzedaży już od 1 kwietnia 2019 r. w dwóch pojemnościach 50 ml i 150 ml w wybranych gabinetach w całej Polsce, autoryzowanych salonach Dermalogica® oraz w sklepie internetowym: www.dermalogica.pl.  

Cena 96 zł/50 ml i 188 zł/150 ml

 

 

 

Udostępnij:
0