Plażowy trend: Black & white

Plażowy trend: Black & white

Niezależnie od tego, czy preferujemy rozwiązania klasyczne, jesteśmy niepoprawnymi romantyczkami, czy nasz modowy świat dominuje rockowy pazur – zestawienie black&white może być numerem jeden w naszej szafie i… wakacyjnej walizce.

Miks niewinnej, subtelnej bieli z tajemniczą czernią stanowi związek doskonały, tak, jak doskonałe jest dopełnienie Jin i Jang. Black&white to kontrast, który zawsze wypada elegancko i świeżo, a w looku plażowym jest właściwie bezkonkurencyjny. Jest minimalistyczny i powściągliwy, a przez to niezmiernie szykowny.

Przepięknie podkreśla wakacyjną opaleniznę,  a przy doborze dodatków, takich jak kapelusz, sukienka plażowa czy pareo, otwiera ocean możliwości, stanowiąc bezkonfliktowego kolorystycznie partnera.

Tandem czerni z bielą jest szalenie uniwersalny: jako groszki może stworzyć nienachalny retro-look, idealny do podkreślenia świeżego, dziewczęcego uroku, jako zwierzęcy print, na przykład zebra, świetnie nada się dla dojrzalszej miłośniczki mocnych akcentów.

W opcji: paski lub motywy florystyczne ucieszy oko amatorki klasyki.

Nie zapominajmy też o modnym wzornictwie geometrycznym – w wersji czarno-białej wypada nadzwyczaj efektownie. Ma też niebagatelne zasługi w budowaniu zbawiennych dla naszej figury iluzji – potrafi skutecznie dodać i odjąć centymetrów, tam, gdzie tego potrzebujemy.

Ekskluzywne kostiumy kąpielowe w modnym miksie barwnym black&white znajdziecie w butiku internetowym Bodylook.pl.

Udostępnij:
0