Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – eyeliner

Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – eyeliner

Podsumowanie:

Eyeliner spełnił oczekiwania aż 96% testujących. W skali od 0 do 10 70% uczestników testu przyznało kosmetykowi najwyższą liczbę punktów, 30% dało mu 9 punktów, a pozostali 8. Wszyscy zgodnie przyznali, że ma bardzo dobrą pigmentację. 88% ankietowanych odpowiedziało, że produkt jest bardzo trwały, a pozostali, że średnio. Wydajność eyelinera 60% osób uznała za wyższą niż innych tego typu produktów, a pozostali, że jest typowa. Aż 96% osób przyznało, że aplikator jest bardzo dobry i umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski. Dla pozostałych aplikator nie miał znaczenia. 56% testujących uznało, że kosmetyk powinien kosztować nie więcej niż 20 zł, 36% uważa, że cena powinna wynosić od 21 do 30 zł, a pozostali, że między 31 a 40 zł oraz że powyżej 50 zł. Gramatura produktu była odpowiednia dla 92% testujących, a dla pozostałych za mała. Opakowanie bardzo spodobało się 80% testujących, a pozostałym po prostu się podobało. 72% osób odpowiedziało, że na pewno kupi kosmetyk w przyszłości, a 24%, że raczej kupi, pozostali nie mieli zdania. 84% ankietowanych zdecydowanie poleci eyeliner przyjaciółce, a pozostali odpowiedzieli, że raczej polecą eyeliner.

Z Waszych opinii:

kdabrowska: Eyeliner Cute Eyemarker to produkt godny polecenia, kreska robi się łatwo i długo utrzymuje na oku. W połączeniu z pozostałymi kosmetykami mogłam stworzyć piękny makijaż do pracy czy na wyjście z koleżankami.

Aneta S.: Cute Eyemarker spełnił moje oczekiwania. Ma odpowiednią konsystencję i wykonanie kreski jest bardzo proste, a sama kreska ma piękny, intensywny czarny kolor. Kreska utrzymuje się bardzo długo. Jak dla mnie produkt jest godny polecenia.

sisi13: Z tym eyelinerem można uwierzyć we własne możliwości. Okazało się, że z tym kosmetykiem wykonanie kreski na oku wcale nie jest trudne czy czasochłonne. Kredka wygodna, bardzo dobrze napigmentowana.

Kazimiera33: Kosmetyk przypadł mi do gustu, wykonanie kreski z jego użyciem jest łatwe i przyjemne. Kosmetyk trwały i poręczny.

lussi61: Eyeliner pozwala na wykonanie precyzyjnej kreski. Utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień i ma bardzo głęboki czarny kolor. Zdecydowanie będzie to mój numer 1 wśród eyelinerów,

maybe92: Lubię eyelinery i często ich używam. Dla mnie najważniejsze jest, aby taki kosmetyk był dobrze napigmentowany (tak, aby wystarczyła jedna warstwa), nie odbijał się na powiece i przetrwał cały dzień. To zapewnia eyeliner od Miyo.

 

Udostępnij:
0