Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – mascara

Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – mascara

Podsumowanie

Tusz spełnił całkowicie oczekiwania 48% testujących; tyle samo osób odpowiedziało, że kosmetyk spełnił ich oczekiwania częściowo. 44% testujących przyznało kosmetykowi 10 punktów w skali od 0 do 10, 8% przyznało 9 punktów, a 16% dało mu punktów 8, pozostali ocenili produkt na 5-7 punktów. 52% ankietowanych zauważyło, że świetnie pogrubia rzęs, a 40% że pogrubia przeciętnie. Efekty wydłużenia rzęs zauważyło 52% testujących, a 40% uznało, że tusz przeciętnie wydłuża rzęsy. Kształt szczoteczki 48% testujących oceniło jako idealny i tyle samo testujących jako przeciętny, ale spełniający oczekiwania. 52% osób uznało wydajność maskary jako wyższą niż innych podobnych produktów, a pozostali odpowiedzieli, że wydajność jest typowa. 72% ankietowanych uznało, że kosmetyk powinien kosztować maksymalnie 20 zł, 20% – że w przedziale 21-30 zł, a pozostali, że od 31 do 40 zł. Wszyscy zgodnie odpowiedzieli, że gramatura tuszu jest odpowiednia. Opakowanie bardzo spodobało się 68% testujących, a 28% odpowiedziało, że opakowanie im się podoba. 44% osób przyznało, że na pewno kupi produkt w przyszłości, a 28%, że raczej go nie kupi; 16% odpowiedziało, że raczej kupi maskarę. 48% testujących na pewno poleci maskarę przyjaciółce, a 24% raczej poleci przyjaciółce.

Z Waszych opinii

Cameleonka: Piękna, głęboka czerń i dobra, nie za gęsta konsystencja to główne atuty tego tuszu. Bardzo dobrze pokrywa rzęsy, nie skrusza się, nic nie wpada do oka. Fajny i niedrogi produkt nawet do szybkiego makijażu.

sisi13: Tusz o działaniu pogrubiającym i wydłużającym rzęsy. Bardzo estetyczne opakowanie. Jednak szczoteczka dość rzadka, co utrudnia nanoszenie tuszu. By umalować wszystkie rzęsy trzeba się trochę natrudzić. Po naniesieniu tusz nadaje ładnego koloru głębokiej czerni.

Patula: Tusz jest fantastyczny, bardzo mi przypadła szczoteczka w kształcie klepsydry, która nawet najkrótszym włoskom nie przepuści – tylko o nie zahaczy, a pozostawi na nich tusz. Głęboki czarny kolor pokrywa je od nasady aż po same końce. Świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie skleja ich, dzięki temu rzęsy tworzą świetny wachlarz. Tusz z powodzeniem wytrzymuje cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na powiekach. Jestem na TAK.

kdabrowska: Tusz do rzęs Girl Boss idealnie tuszuje rzęsy, odpowiednio je wydłuża, dając piękny efekt. Dzięki niemu moje rzęsy są pogrubione tak, jak ja tego oczekuję, nie czuję żadnej sztuczności, czuję się naturalnie i pięknie. Tusz pozostanie na pewno na długi czas ze mną.

maybe92: Lubię tusze, które dają spektakularny efekt, ale tego mi trochę zabrakło w tuszu Girl Boss. Natomiast miewałam i lepsze, i gorsze maskary, więc tę plasuję mniej więcej pośrodku. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy.

brzoskwinka: Bardzo fajny tusz. Nie skleja rzęs. Ładnie je pogrubia. Nie osypuje się ani nie kruszy. Choć nie przepadam za zwykłymi szczoteczkami, to ta dała sobie bardzo dobrze radę.

 

Udostępnij:
0