Rzęsy 3D – zabieg przedłużania za pomocą sztucznych rzęs. Jak długo się trzymają?

Rzęsy 3D – zabieg przedłużania za pomocą sztucznych rzęs. Jak długo się trzymają?

Sztuczne rzęsy mogą dodać dodatkowy poziom szyku do Twojego wyglądu i sprawić, że poczujesz się piękniejsza i bardziej wyjątkowa. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są rzęsy 3D. Zabieg ten znajduje się w ofercie każdego dobrego salonu kosmetycznego.

Czy warto zdecydować się na taki zabieg? Jak długo trzymają się takie rzęsy? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej.

 

Sztuczne rzęsy – wprowadzenie

 

Osoby myślące o przedłużeniu sobie rzęs mają do wyboru różne opcje. Sztuczne rzęsy są dostępne w różnych długościach, stylach i kolorach, więc możesz stworzyć idealny wygląd dla Ciebie.

Zabieg ten jest szczególnie atrakcyjny dla osób posiadających krótkie rzęsy – efekty zabiegu są u nich najbardziej widoczne. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się sztuczne rzęsy 3D. Te rzęsy są wykonane z wielu warstw włókien syntetycznych i są zaprojektowane, aby dać większą objętość i co za tym idzie pełny wygląd. 3D rzęsy są świetną opcją dla każdego, kto chce dodatkową długość i pełnię bez dodatkowych kosztów.

Efekt ten uzyskuje się doklejając do naturalnych rzęs jedwabne kępki. Dzięki temu uzyskuje się zmysłowy efekt kociego oka. Dają one spektakularny efekt, niespotykany w przypadku innych form przedłużania rzęs. Czas zabiegu nie przekracza zazwyczaj dwóch godzin. Jak długo utrzymują się jego rezultaty?

 

Jak długo trzymają się sztuczne rzęsy?

 

Częstą wątpliwością u osób zastanawiających się nad zrobieniem sobie rzęs 3D jest ich trwałość. W zderzeniu z praktyką obawy te okazują się być jednak całkowicie nieuzasadnione. Osoby próbujące tę metodę po raz pierwszy szokuje fakt, że zrobione w ten sposób rzęsy utrzymują się nawet 6 tygodni!

Jest to trwałość, którą trudno uzyskać innymi metodami przedłużania rzęs. Trzeba mieć jednak świadomość, że po upływie trzech tygodni rzęsy 3D mogą nie wyglądać już tak oszałamiająco jak na początku, przez co warto jest po upływie tego czasu wybrać się do salonu kosmetycznego w celu korekty sztucznej rzęs, czyli ich uzupełnienie.

Pielęgnacja sztucznych rzęs 3D polega na codziennym przeczesywaniu ich szczoteczką. Stosując tę praktykę zwiększany prawdopodobieństwo, że rzęsy będą dobrze wyglądać przez długi czas.

 

Ile kosztuje taki zabieg?

 

Koszt stylizacji rzęs może się różnić w zależności od ich rodzaju i ilości wymaganej pracy. Wiele też zależy od tego, w jakim mieście wykonywany będzie zabieg. Naturalne jest, że w Warszawie ceny będą wyższe niż w mniejszych miejscowościach.

Cena nie powinna jednak przekraczać 300 złotych. Często można go wykonać taniej, za kwoty sięgające 200-250 złotych.

 

Czy warto?

Sztuczne rzęsy są doskonałą alternatywą dla tuszu do rzęs i innych form produktów rozszerzenia rzęs. Mogą być stosowane w celu dodania długości, pełności i koloru do swoich rzęs, i są one znacznie trwalsze niż inne formy makijażu.

 

Alternatywa dla przedłużania rzęs

 

Rzęsy 3D to świetny sposób na podkreślenie Twojego naturalnego piękna. Jeśli jednak nie jesteś pewna czy sztuczne przedłużanie rzęs jest dla Ciebie, jest kilka alternatyw, które możesz wypróbować. Ciekawym rozwiązaniem jest tradycyjny makijaż oka.

Mascara jest świetną opcją dla każdego, kto szuka bardziej naturalnego wyglądu, i jest znacznie szybszy i łatwiejszy do zastosowania niż fałszywe rozszerzenia rzęs. Ważna jest także codzienna pielęgnacja naszych rzęs.

Serum do rzęs i produkty wspomagające porost rzęsy są również doskonałym sposobem, aby zwiększyć swoje naturalne rzęsy i dodać długość i pełnię bez konieczności zabiegu przedłużania za pomocą sztucznych rzęs.

 

Udostępnij:
0