Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > ZDROWIE > DIETA > FITNESS > Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Chcąc oddać się zabiegowi kosmetycznemu bądź uzyskać spersonalizowany plan dietetyczny warto wybierać sprawdzonych profesjonalistów, których umiejętności poświadczone są rekomendacjami innych klientów. Od teraz można ich znaleźć na Fixly.pl.

 

Fixly to najmłodszy serwis Grupy OLX, który umożliwia szybkie oraz łatwe znalezienie wykonawcy. Do niedawna kojarzony był głównie z budową i remontami, obecnie jednak znacznie rozszerza zakres dostępnych kategorii. Na Fixly można teraz zlecić m.in. zorganizowanie przyjęcia, tłumaczenie, przewóz osób czy usługi związane z branżą kosmetyczną oraz fitness.

W sumie na Fixly można zlecić ponad 400 usług, podzielonych na 20 różnych kategorii. Na samym początku założyliśmy, że chcemy skupić się na kilku kategoriach i budować produkt w oparciu na nich. Już wtedy jednak wiedzieliśmy, że będziemy stopniowo dodawać nowe usługi. Na początku w ramach istniejących kategorii, a ostatecznie także uzupełniać je o całkiem now mówi Marcin Dakowski, General Manager Fixly.

Jak znaleźć specjalistę na Fixly? Wystarczy wybrać odpowiednią usługę i dodać zapytanie, a serwis połączy użytkownika z wykonawcami, którzy są zainteresowani realizacją zlecenia. Przed podjęciem decyzji można porozmawiać z każdym ze specjalistów oraz przejrzeć ich profile, gdzie znajdują się opis prowadzonej działalności, galeria zdjęć oraz średnia ocen i opinie od wcześniejszych klientów. Dzięki nim można sprawdzić, co o danym wykonawcy piszą osoby, które już skorzystały z jego lub jej usług, co dla wielu osób stanowi kluczowy czynnik przy wyborze.

Nowe usługi to również możliwość znalezienia nowych zleceń dla kolejnych firm oraz pojedynczych profesjonalistów czy freelancerów. Z modelu działania serwisu, który doskonale sprawdził się w przypadku fachowców od budowy i wykończeń, mogą teraz korzystać dietetycy, wizażystki, fotografowie, trenerzy personalni, zespoły weselne czy fryzjerki. Wystarczy zarejestrować konto i wybrać odpowiednią kategorię. Korzystać można z Fixly zarówno w przeglądarce, jak i za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia wygodne przeglądanie oraz odpowiadanie na dostępne zlecenia.

artykuł sponsorowany

fot. materiały prasowe


Wybieranie usług i robienie zakupów w sieci bywa często bardziej korzystne. Zapraszamy do sklepu faceandlook.com by skorzystać z promocji

BioDermic, serum 3D intensywnie wygładzające, z kwasem hialuronowym, cena 47,20/30 ml

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Karolina Zając

Lubię wcześniej poczytać sobie opinie o miejscu do jakiego się wybieram. Raz na jakiś czas lubie się rozpieszczać oraz wybieram się na jakiś zabieg na twarz, ewentualnie na masaż ciała Smile Jednak zdecydowanie bardziej wolę wybrać się do gabinetu, w którym będę miała kontakt z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej oraz z kosmetologami niż z gabinetem, w którym przyjmuje kosmetyczka. Jeśli sa tutaj dziewczyny z Krakowa albo okolic, mogę polecić to miejsce: https://cliniqmed.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/ Bardzo dobry gabinet w Krakowie, ostatnio byłam tam na zabiegu mezoterapii oraz byłam bardzo zadowolona z rezultatów.