Suche szampony L’biotica – błyskawiczne odświeżenie

Suche szampony L’biotica – błyskawiczne odświeżenie

Festiwale muzyczne, obozy pod namiotem, biwakowanie w głuszy bez dostępu do bieżącej wody. To sytuacje, w których ciężko o wieloetapową pielęgnację, a czasami nawet zwykłe mycie staje się wyzwaniem. Właśnie dlatego w wakacyjnej kosmetyczce dobrze mieć suchy szampon. Te lekkie i pięknie pachnące produkty pozwalają oczyścić i odświeżyć włosy oraz skórę głowy w kilka chwil, bez użycia wody. Wystarczy silnie potrząsnąć pojemnik, spryskać włosy partiami z odległości ok. 20 cm, wmasować szampon we włosy i po odczekaniu chwili wyczesać je, by pozbyć się nadmiaru kosmetyku.

Ten prosty zabieg pozwala przedłużyć uczucie komfortu pomiędzy myciami włosów. Świetnie sprawdza się również jako podstawa szybkiej reanimacja grzywki, w chwili gdy pozostałe partie włosów nie wymagają jeszcze odświeżenia. Suchy szampon to również sprytny sposób na zwiększenie objętości włosów. Kosmetyki te lekko i trwale unoszą pasma u nasady i dodają im puszystości, eliminując wrażenia przyklapnięcia.

Należy jednak pamiętać, że suche szampony nie są w stanie w pełni zastąpić klasycznego mycia i ich pielęgnacji z wykorzystaniem masek oraz odżywek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby swoją ulubioną linię kosmetyków Biovax uzupełnić o suchy szampon i stosować go w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie L’biotica dostępne są suche szampony z czterech linii: Biovax Botanic, Biovax Opuntia Oil & Mango, Biovax Limited Węgiel Aktywny & Acai Amazońskie oraz BIOVAX Limited Japońska Wiśnia & Mleko Migdałowe. 


fot. materiały prasowe

 

Więcej kosmetyków do włosów znajdziecie w sklepie faceandlook.com

Udostępnij:
0