Sun of Lemuria – biżuteria pełna słońca

Sun of Lemuria – biżuteria pełna słońca

Zapomniana pieśń Lemurian 

Wieści głoszą, że mityczne Mu mogło być umiejscowione nieopodal dzisiejszego Madagaskaru i bajecznej wyspy La Reunion. W kolekcji twórcy chcieli zawrzeć też atmosferę tej, wypełnionej radosnymi lemurami i majestatycznymi baobabami krainy. Stąd takie zestawienia kamieni, kolorów i symboli. Rozświetlone słońcem piaski pustyni spotykają się tu z bezkresem rozgwieżdżonego nieba barwy indygo i ciemnego fioletu. Morskie spienione fale dotykają porośniętych trawami wydm. Wszystko to sprawia, że Sun of Lemuria to piękna i oryginalna biżuteria z wibrującym, aktywnym pierwiastkiem natury.
Duchem opiekuńczym całej kolekcji są walenie, które ponoć pamiętają jeszcze czasy Lemurian. Niech ich pieśni radości i pokoju roztoczą czarodziejską ochronę nad wszystkimi, do których dotrze biżuteria. 

 

Spokój i harmonia. Nowoczesna biżuteria z dobrą wibracją

Sun of Lemuria to oryginalna biżuteria nie tylko pod względem estetycznym. Powstała w czasie skomplikowanym i na swój sposób niepowtarzalnym. Różnie na ten czas możemy reagować. Chciejmy, by ta sytuacja nas wzmocniła; byśmy dzięki niej uwolnili się od mroków lęku. Potraktujmy ją jako szansę na głębokie spotkanie ze sobą i początek drogi ku światłu. Legendy głoszą, że Lemurianie byli niezwykle rozwiniętą duchowo cywilizacją. Być może za pomocą zestawień precyzyjnie dobranych kamieni i wspierających symboli w biżuterii Sun of Lemuria przyczyni się również do poszerzenia duchowej przestrzeni.

Zdjęcia Kat


Na bezpieczne zakupy z dostawą do domu zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Bielenda Professional SupremeLab – energetyzująco-nawilżający krem z ultrastabilną witaminą C. Cena 64,99 zł/50 ml

 

Udostępnij:
0