Świąteczna biżuteria od marki Swarovski

Świąteczna biżuteria od marki Swarovski

„Święta to czas pełny blasku, odświętnych strojów i wspaniałych prezentów. To również świetny pretekst, by sprawić sobie prezent, który był na naszej liście życzeń przez cały rok! Chcemy, by tegoroczne Święta upłynęły w modnym stylu, dlatego proponujemy roziskrzone ozdoby, które spotęgują świąteczny blask i pozwolą wszystkim przeżyć cudowne chwile”. Tak o nowej kolekcji mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin. 

Najciekawsze propozycje z kolekcji na sezon świąteczny

Na liście prezentów znajdzie się coś dla każdego: nie zabraknie zarówno uniwersalnej biżuterii i akcesoriów, jak i roziskrzonych zestawów upominkowych. Nowoczesną paletę barw, urozmaiconą akcentami w odcieniach ciemnej zieleni, granatu i fioletu dla kontrastu i równowagi, zestawiono z najmodniejszymi fasonami w kolorze złota i srebra.

Naughty or Nice

Zarówno grzecznym, jak i niegrzecznym zależy na tym, by znaleźć się w tym roku na liście Świętego Mikołaja. Kolekcja Naughty or Nice, zainspirowana popularną świąteczną tradycją wręczania prezentów, zajmie w tym sezonie czołową pozycję na niejednej liście życzeń. Ozdoby w czerni i bieli ukazują w nowym świetle motyw anielskiego pióra, będący symbolem ochrony, czułości i harmonii.

Swarovski Remix Collection

Nieustannie ewoluująca i modna kolekcja Swarovski Remix Collection, która została wzbogacona o motyw pióra oraz motywy zaczerpnięte z symboliki tarota, inspiruje kobiety do wyrażania swojej indywidualności i wykreowania własnego stylu – nie tylko w tym sezonie.

Palace. Biżuteria z kolekcji Palace posiada detale, zainspirowane stylem retro, które lśnią intensywnym blaskiem dzięki kryształom Swarovskiego w kolorach Sapphire i Emerald.

North. Dzięki połączeniu subtelnych linii i kryształów Swarovskiego biżuteria z kolekcji North lśni niczym gwiezdne konstelacje, a jednocześnie przywodzi na myśl blask lodowców.

Louison. Dwa fasony, które nigdy nie tracą na atrakcyjności, zyskały świąteczny charakter dzięki kryształom Swarovskiego w czerwonym kolorze. Bransoletka i kolczyki w komplecie tworzą idealny zestaw upominkowy pełen blasku.

Perfection. Ponadczasowa perła pojawia się tej zimy w nowoczesnej interpretacji dzięki dodaniu roziskrzonych zdobień oraz zaskakujących akcentów w odcieniach zieleni.

Magic. Motyw anioła z kolekcji Magic wzbogaca codzienne zimowe stylizacje o odrobinę subtelnego blasku.

Crystal Rose. Ten zegarek to nieodzowny dodatek na sezon świąteczny i nie tylko! Jego ramkę na szkiełko zdobi 215 kryształów Swarovskiego, a zestawienia kolorystyczne nieodparcie przyciągają wzrok. To pierwszy model zegarka, w którym zastosowano charakterystyczną dla marki oprawę brukową typu micro-pavé.

 

fot. materiały prasowe

 

 


Na świąteczne zakupy zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Pędzel bambusowy kabuki do podkładów mineralnych, pudru oraz wykończenia makijażu.

 

 

Udostępnij:
0