Zamienniki perfum znanych marek. Poznaj nasze propozycje!

Zamienniki perfum znanych marek. Poznaj nasze propozycje!

Made in Lab – odkrycie?

 

Made in Lab przedstawia się jako firma niedbająca o promocję i slogany reklamowe. Nie dbają również o ładne, wyrafinowane buteleczki z perfumami i ich opakowania – tutaj chodzi wyłącznie o zapach. Oczywistym jest, że trwałość i moc zapachu zamienników znanych perfum nie będzie tak duża jak w przypadku oryginałów, jednak celem Made in Lab nie jest podrabianie i całkowite zastępowanie oryginałów. Producent ma na celu udostępnienie znanych i pożądanych zapachów do codziennego użytku.

 

Alternatywa dla droższych produktów

 

YouTuberka Adrianna Grotkowska, jedna z osób, które miały okazję testować perfumy Made in Lab, twierdzi, że dzięki tym zamiennikom perfum ma możliwość używania danego zapachu nie tylko na wielkie okazje, ale też na co dzień. Ulubione nuty zapachowe bez “wyrzutów sumienia” może odczuwać codziennie, co sprawia, że jest niezwykle zadowolona z produktu.

Dla wielu osób Made in Lab będą jednak po prostu świetnym sposobem na sprawienie sobie wymarzonych perfum, na które nigdy wcześniej nie było ich stać. Nie każdy dysponuje środkami na perfumy najbardziej znanych marek, a każdy chciałby kiedyś poczuć taki zapach na sobie.

                                            Made in Lab inspirowana zapachem Calvin Klein Euphoria

 

 

Koszt perfum Made in Lab to zaledwie 49,90 zł za większe opakowanie, koszt mniejszego to 19,99 zł. Tak jak opakowania każdych perfum wyglądają tak samo, tak i cena każdych perfum wynosi tyle samo, i to naprawdę niewiele!

Na stronie naszej drogerii cena ta jest jeszcze niższa, ponieważ wynosi zaledwie około 45 zł.

 

Zapachy męskie oraz żeńskie

 

Warto wspomnieć, że Made in Lab oferuje produkty skierowane nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Nie ma tutaj ograniczeń, nie ma także najprawdopodobniej zapachu, pominiętego przez twórców. Pełna dowolność tylko czeka na to, żeby z niej skorzystać.

Ale jaka jest jakość perfum? Zdecydowanie bardzo dobra. Zapach utrzymuje się na skórze około 8 godzin, jest intensywny i naprawdę pachnie niemal identycznie jak oryginał.

 

Nie pozostaje zatem nic innego jak wybrać się na stronę i zamówić swój ulubiony zapach od Made in Lab!

 

Udostępnij:
0