Złap balans i ciesz się zdrowiem – zaproszenie na „Balance Camp” Sandry Kotowicz & Roksany Środy

Złap balans i ciesz się zdrowiem – zaproszenie na „Balance Camp” Sandry Kotowicz & Roksany Środy

„Balance Camp” to pierwsze wydarzenie w ramach projektu „Take a Balance”, na które zapraszają obie ekspertki w towarzystwie znakomitych gości – specjalistów z zakresu zdrowia i sportu: Emilii Ankiewicz, półfinalistki olimpijskiej z Rio de Janeiro 2016, i Tadeusza Gauera, trenera gwiazd. Wydarzenie potrwa kilka dni (18-21 listopada) i jest skierowane do kobiet szukających równowagi, chcących poczuć radość z dbania o siebie. Podczas wyjazdu uczestniczki skorzystają z wielu aktywności, ale też chwil na relaks, pysznej i zdrowej kuchni, uzupełnionej o wiedzę merytoryczną w zakresie budowania właściwych nawyków żywieniowych. 

Ten wyjątkowy camp odbędzie się w równie wyjątkowym miejscu –  pensjonacie położonym na terenie Portu Nowy Sztynort w okolicach Giżycka

Specjaliści w swoich dziedzinach, czyli Sandra Kotowicz, Roksana Środa, Tadeusz Gauer oraz Emilia Ankiewicz zadbają o rozszerzenie wiedzy uczestniczek w zakresie diety oraz aktywności, która znacząco wpłynie na poprawę codziennego żywienia, relacji z jedzeniem, swoim ciałem, oraz da silny impuls do permanentnych zmian jakości życia – na lepsze!

Sandra Kotowicz wspólnie z Roksaną Środą przygotuje warsztaty kulinarne oraz live cooking; Roksana poprowadzi warsztaty dietetyczne i będzie do dyspozycji uczestniczek w ramach żywieniowych konsultacji; Tadeusz Gauer zajmie się treningami fitness, a Emilia Ankiewicz porannym bieganiem.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Hello Zdrowie, Face&Look, Imperium Kobiet, FoodExpert, GlamStyle.pl, Kobieta.pl.

Partnerami wydarzenia zostali: Maslove, HealthLabs, Welsom, Frank&Oli, SunewMed, ForceBand, Movo Training

Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia, wejdź na profil @takeabalance na IG i zgłoś chęć uczestnictwa w wiadomości prywatnej.

 

Zapraszamy do naszego sklepu faceandlook.com

Udostępnij:
0