Limitowana kolekcja Femi Stories i Walt Disney Group

Limitowana kolekcja Femi Stories i Walt Disney Group

Inspiracją do kolekcji była niezwykła siła charakteru słonika z przerośniętymi uszami, który udowadnia, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza prawdziwa moc tkwi w akceptacji tego, jakimi jesteśmy. To właśnie wtedy dzieją się cuda, w które zawsze powinniśmy wierzyć. Przewodnie kolory – ognista czerwień, głęboki granat, soczysta pomarańcza i pudrowy róż zestawiony z pastelowym błękitem pozwoliły na stworzenie bardzo wyrazistych ubrań – pełnych energii i pozytywnych emocji. „To kolekcja, która ma nam przypominać o tym, że w życiu możemy osiągnąć wszystko” – mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki.

Charakterystyczne dla opowieści dekoracje cyrkowe, złote gwiazdki oraz bohater kolekcji – słonik Dumbo, odzwierciedlone zostały w postaci haftów, emblematów i nadruków na wykonanych z najwyższej jakości materiałów bluzach, spodniach dresowych z ozdobnymi ściągaczami, t-shirtach, sukienkach, koszuli oraz na charakterystycznej już dla marki Femi Stories odzieży termicznej. W kolekcji nie mogło zabraknąć także akcesoriów, w tym oversize’owego szalika, jak i kultowego plecaka z nadrukiem w formie all-over.

Limitowana kolekcja Femi Stories & Dumbo dostępna jest online na stronie www.femistories.com, we flagowym sklepie na ulicy Browarnej, a także w sklepach partnerskich w całej Polsce.

Femi Stories to polska marka dla dziewczyn i kobiet powstała z miłości do sportów, podróży i aktywnego stylu życia. Założona w 2006 roku przez dwie siostry, Anitę i Kamilę Nawarkiewicz słynie z autorskich wzorzystych printów, soczystych kolorów i motywów nawiązujących do natury. Dzisiaj kolekcje marki sprzedawane są na całym świecie, m.in. w: Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Norwegii, Rosji, Francji czy Austrii.

fot. materiały prasowe


Co będzie stanowić idealne dopełnienie młodzieżowej stylizacji  wyjątkowe skarpetki. Zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Sushi Socks Box to skarpetki, które do złudzenia przypominają prawdziwy rarytas kuchni japońskiej. Skarpetki wyprodukowane zostały w Polsce. Cena 24,99 zł

 

Udostępnij:
0