Makijaż HD – poznaj jego sekret

Makijaż HD – poznaj jego sekret

Agnieszka Broda, stylistka wizerunku i dyrektor kreatywna Agnieszka Broda School of Make-Up jako jedyna do tej pory w Polsce prowadzi profesjonalne warsztaty makijażu HD, który króluje na światowych wybiegach, galach i sesjach zdjęciowych. Dzięki innowacyjnym technikom nakładania jest on nie tylko trwały, ale również naturalny. Zapewnia zarazem transparentność i świetlistość, niezależnie od ilości kosmetyków. Dlatego też z jednej strony rewelacyjnie sprawdza się jako makijaż telewizyjny, wieczorowy i ślubny, z drugiej – jako makijaż dzienny.

Warsztaty umożliwiają kursantkom poznanie i doskonalenie specjalnych technik nakładania makijażu HD, które wymagają doskonałej precyzji i starannego wykończenia. – Perfekcyjnie przygotowany makijaż może być z powodzeniem wykorzystywany przy sesjach zdjęciowych, wydarzeniach modowych oraz stylizacjach ślubnych i wieczorowych. Głównym i najważniejszym elementem, który chcemy przekazać na szkoleniu jest nauka precyzyjnego nałożenia podkładu. Celem jest uzyskanie transparentności i gry światłocienia. – tłumaczy Agnieszka Broda.

Oprócz nauki podstawowych tajników wykonywania makijażu HD uczestniczki warsztatów mogły także poznać najnowsze trendy w makijażu, a zdobytą widzę praktycznie wykorzystać na tworzonych stylizacjach, dopasowanych do różnych okazji. – Cieszę się, że na szkoleniach organizowanych przez moją szkołę, widzę ogromną kreatywność i chęć stworzenia czegoś nowego, niepowtarzalnego. Prezentowane makijaże były indywidualną koncepcją kursantek. Podstawą było dopasowanie do wieku, sytuacji i twarzy modelki. Bardzo modne delikatne akcentowanie ust i powiek zawsze jest trendy, ale warto czasem postawić na kolor np. turkusowy, który podkreśli tęczówkę i rozświetli skórę – wspomina Agnieszka Broda. W stylizacjach makijażowych uczestniczki warsztatów mocno podkreślały również rzęsy. – W tym sezonie mają być pogrubione i wydłużone. Często sam tusz nie wystarczy, dlatego polecam aplikację rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes lub dla osób ceniących naturalny look – podkręcenie rzęs metodą LVL. Jeśli mocno akcentujesz oczy, usta muśnij delikatnie błyszczykiem lub szminką w kolorze nude – dodaje Agnieszka Broda.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: www.biarbeauty.com

Kosmetyki na II warsztaty makijażu HD zapewniła firma: NYX Professional Makeup. Fryzury wykonał Adam Ślipko z salonu Maniewski Hair & Body. Stylizacje modelek przygotowała: Agnieszka Krajewska. Dodatkami do stroju była biżuteria Livello/917+. Profesjonalną sesję zdjęciową wykonało ISO 100 Studio Michał Wójcik.

Udostępnij:
0