Najlepsze kampy tematyczne dla dzieci i młodzieży

Najlepsze kampy tematyczne dla dzieci i młodzieży

Dzieci i nastolatki chcą rozwijać nowe pasje, na które nie mają czasu podczas codziennych zajęć. Mogą to zrobić w czasie wakacji. W grupie rówieśników będą czuli się swobodnie, a realizując swoje hobby będą codziennie uczyć się nowych rzeczy i jednocześnie odpoczywać.

Jak znaleźć odpowiednią rozrywkę dla dziecka podczas wakacji?

Niezależnie od tego, czy dziecko tryska energią i jest zainteresowane wszystkim, co je otacza, czy bywa nieco nieśmiałe, lecz uwielbia zajęcia artystyczne lub jazdę konną, warto zapewnić mu dobrze zorganizowane wakacje. Organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży https://camport.pl/campy-lato-2019 zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą kolonii i obozów w sezonie letnim 2019. Podczas pobytu uczestnicy mają zapewnioną opiekę profesjonalnej kadry oraz ubezpieczenie. Uczestnicy mają do wyboru rozmaite zajęcia. Oprócz zajęć tematycznych każdy z uczestników będzie mógł odpocząć nad Bałtykiem w ośrodku Viva w Jantarze.

Teatralne atrakcje podczas wakacji

Wszyscy zainteresowani spektaklami teatralnymi czy kinem mogą wziąć udział w Teatralnym Camp Arte. To znakomita propozycja dla kreatywnych osób, które chcą rozwijać się w tym kierunku. Mogą w nim brać udział nie tylko silne i przebojowe dzieci, lecz również nieśmiałe, wrażliwe osoby, które dzięki sztuce i występom na scenie będą mogły wyrazić sobie, swoje emocje i uczucia pokonując lęki i ucząc się pewności siebie. To znakomity trening przed wejściem w dorosłość, dlatego takie zajęcia mogą okazać się doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu dla wielu osób. Zajęcia dla wielbicieli sztuki teatralnej prowadzi aktor filmowy z przygotowaniem pedagogicznym – Bartłomiej Nowosielski. Współpracuje on z wieloma znanymi aktorami znanymi z kina i teatru, m.in. Agatą Kuleszą czy Bogusławem Lindą. Inspirujące warsztaty teatralne i aktorskie oraz taniec i nauka ruchu scenicznego to główne zajęcia na tym kampie.

Ekscytujące zajęcia dla młodych detektywów

Wakacje to czas na rozwijanie własnym zainteresowań. Jeśli dziecko pasjami czyta kryminały lub ogląda filmy detektywistyczne i zawsze stara się rozwiązywać zagadkę przed zakończeniem filmu, a ponadto jest wnikliwym obserwatorem, może wziąć udział w kampie detektywistycznym. Z radością będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania, a jednocześnie pozna nowe metody działania i nauczy się współpracy z innymi. To świetny sposób na naukę logicznego myślenia i wyciągania właściwych wniosków na podstawie pewnych przesłanek.

Wymarzone wakacje w siodle

Camp Horses to nauka i doskonalenie jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora, a także w gronie innych miłośników koni i tego pięknego sportu. To wymarzone wakacje dla wszystkich miłośników jeździectwa oraz przyrody. Zajęcia na kampie konnym pozwolą spędzić wiele pięknych chwil w naturalnym otoczeniu przyrody i budować piękną więź z tymi cudownymi zwierzętami.  


Artykuł Partnera

Udostępnij:
0