Stylowe prezenty dla niego

Stylowe prezenty dla niego

Mężczyzna, któremu zamierzamy coś podarować, nie zawsze jest bliską osobą, o której wiemy wystarczająco dużo, by kupić odpowiedni podarunek. Czy istnieją sprytne patenty na udany prezent dla niego?

Klasyki wśród prezentów

Niewątpliwym klasykiem wśród wybieranych prezentów jest krawat i skarpetki. Być może tego typu prezent w miarę by przeszedł, jeśli obdarowywaną osobą byłby daleki krewny. W sytuacji, kiedy osobę mało znamy, lepiej wybrać coś bardziej uniwersalnego. Równie tradycyjnym i ponadczasowym upominkiem jest portfel męski skórzany podstępny w  PolskaGalanteria.pl: https://polskagalanteria.pl/Portfele-meskie,c,6, z którego z pewnością każdy ceniący wysoką jakość mężczyzna będzie zadowolony. Być może będzie to doskonała okazja do wymiany starego portfela na nowy. Warto wybrać popularny model z kieszenią na banknoty papierowe, zapinaną na zamek kieszonką na bilon oraz przede wszystkim miejscem na dokumenty, karty płatnicze i kredytowe. Mimo że coraz więcej ludzi płaci telefonem lub kartą, warto mieć przy sobie również gotówkę schowaną w pięknym i stylowym portfelu.

Innym ciekawym prezentem jest pasek do spodni, wykonany ze skóry naturalnej ma szanse przetrwać długoletnie użytkowanie. Prym wiodą zarówno czarne i brązowe paski, jak i wersje dwukolorowe, pozwalające w zależności od stroju dopasować odpowiedni kolor galanterii skórzanej.

Równie dobrym prezentem są skórzane rękawiczki. Orientując się mniej więcej jaki rozmiar może nosić osobą, którą mamy obdarować, jest szansa na trafny wybór odpowiedniej pary rękawiczek. Dostępne są egzemplarze wykonane z naturalnej skóry bądź jej imitacji, idealne dla wegan.

Nowoczesne gadżety

Fani nowoczesnych akcesoriów z pewnością będą zachwyceni z prezentu zgodnego z ich zamiłowaniem do modnych gadżetów. Jeśli wiemy, czy osoba regularnie uprawia sport jak bieganie bądź jazda na rowerze, warto zdecydować się i zakupić smartwatch. Z pozoru łączy w sobie cechy telefonu komórkowego smartfon oraz możliwości jakie daje zegarek.  Wygodna opaska na rękę pozwala swobodnie wykonywać ćwiczenia, biegać i bawić się z dziećmi na świeżym powietrzu. Ponadto mierzy ilość pokonanych kroków, wyznacza czas, a także posiada funkcję prowadzenia rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Ponadto posiada również takie narzędzia jak budzik, kalendarz, kalkulator, aparat, dyktafon, GPS, Bluetooth, Wi-Fi oraz narzędzia pozwalające kontrolować stan pogody na zewnątrz, mierząc np. ciśnienie.

Uniwersalny i przydatny

Jednym z korzystniejszych zasobów w dobie Internetu jest czas, jednak nie każdy potrafi sprawnie nim zarządzać. Każdy ma codziennie tyle samo czasu na realizację swoich obowiązków, a także i marzeń. Papierowy kalendarz z pewnością pozwoli spojrzeć na swój tydzień i dzień z dystansu, dzięki temu lepiej można zorganizować swoją pracę i przyjemności.

Artykuł sponsorowany

Fot. materiały prasowe


Pomysłów na prezent dla niego szukaj także w sklepie faceandlook.com

Golarka podróżna Remington Dual Foil. Naładowany akumulator pozwala na 60 minut pracy. Cena 66 zł

 

Udostępnij:
0