Face&Look > MODA > TRENDY > Smartwatch Guess, czyli moda i technologia w jednej drużynie

Smartwatch Guess, czyli moda i technologia w jednej drużynie

Moda i technologia jeszcze nigdy nie były ze sobą tak blisko. W 2015 roku Guess jako pierwsza marka w segmencie fashion wypuściła na rynek  smartwatch – Guess Connect.  Tej zimy swoją premierę ma kolejna, ulepszona wersja zegarka – Guess Connect Touch. Nowy smartwatch działa w oparciu o system Android Wear 2.0. i w perfekcyjny sposób łączy świat nieustannie rozwijającej się technologii ze zmieniającymi się modowymi trendami. 
 
Sercem najnowszego smartwacha jest procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który zapewnia płynną pracę urządzenia. W odróżnieniu od poprzedniej wersji, Touch, jak sama nazwa wskazuje, posiada w pełni dotykowy ekran umożliwiający odbiór i wysyłanie wiadomości tekstowych. Wystarczy połączenie z najbliższą, dostępną siecią WiFi i możemy w pełni korzystać ze wszystkich funkcji jakie daje nam zegarek. Za sprawą dostępu do Google Play pobierzemy wszystkie ulubione aplikacje i to bez konieczności posiadania przy sobie telefonu, jak np. GoogleFit. Dzięki niej Guess Connect Touch od pierwszej sekundy stanie się najlepszym przyjacielem osób aktywnie spędzających czas. Policzy spalone kalorie, przebyty dystans w trakcie treningu i zmotywuje do pobicia kolejnych rekordów. 
 
 
 
Twórcy smartwatcha Guess zadbali również o jego bezpieczeństwo. Teraz właściciel może ustawić osobisty kod PIN, który zabezpieczy czasomierz. Pomimo pracy w środowisku Android, Guess Connect Touch bez problemu będzie również współpracował z systemem iOS, a jego wytrzymała bateria może działać nawet do 24h przy regularnym użytkowaniu. Warto także podkreślić krótki czas przywracania zegarka do życia. Całkowicie rozładowana bateria potrzebuje jedynie 45 minut do pełnego naładowania.
 
Projektujący zegarek, Guess skupili się nie tylko na użyteczności i funkcjonalności nowoczesnego czasomierza, ale również na personalizacji smartwatcha wedle indywidualnych preferencji użytkownika oraz aktualnych modowych trendów. Wszystko dzięki aplikacji pozwalającej na zmianę wyglądu tarczy (ponad 100 wariacji) zegarka w zależności od nastroju, ubioru lub po prostu dla zabawy. 
 
 
Na polskim rynku dostępne są m.in. 2 smartwatche męskie o średnicy 44 m oraz 2 damskie o średnicy 41 mm. Warta podkreślenia jest grubość zegarka, bo to zaledwie 11,85 mm. Zarówno męskie jak i damskie zegarki dostępne są w dwóch  wersjach kolorystycznych. Męski C1001G2 to uwielbiane przez projektantów amerykańskiego domu mody połączenie granatu i złota. C1001G1 to propozycja dla panów w barwach czerni i stali. Damski C1003L1 to eteryczna mieszanka bieli, złota i granatu – tak jak męskie modele została zwieńczona silikonowym paskiem. Kolekcję zamyka C1003L3 dla pań w całości wykonany ze stali szlachetnej. 
Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend, butikach w Guess i u partnerów handlowych firmy ZIBI. Ceny zegarków 1499 zł. 

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Beatris20

Chmm ale piękne. Chętnie nosiłabym takie wraz z mężem.

Kotik

I chyba tylko dlatego wciąż produkowane są zegarki, bo przecież wszelkie ich funkcje przejęły smartfony...

sisi13

Bardzo przyjemne Smile

OLIWIA25

Fajne Smile

Malinka23

ach ta cena !

Kotik

Niestety, porażająca, ale można znaleźć ładne czasomierze w rozsądnej cenie.

maybe92

Bardzo ładne zegarki, podobają mi się Smile

JULA7

Coś dla mnie Smile

miisiek

Ładne

miisiek

Ładne

Agata Doroz

sadze ze zrobia szał