Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Fixly to najmłodszy serwis Grupy OLX, który umożliwia szybkie oraz łatwe znalezienie wykonawcy. Do niedawna kojarzony był głównie z budową i remontami, obecnie jednak znacznie rozszerza zakres dostępnych kategorii. Na Fixly można teraz zlecić m.in. zorganizowanie przyjęcia, tłumaczenie, przewóz osób czy usługi związane z branżą kosmetyczną oraz fitness.

W sumie na Fixly można zlecić ponad 400 usług, podzielonych na 20 różnych kategorii. Na samym początku założyliśmy, że chcemy skupić się na kilku kategoriach i budować produkt w oparciu na nich. Już wtedy jednak wiedzieliśmy, że będziemy stopniowo dodawać nowe usługi. Na początku w ramach istniejących kategorii, a ostatecznie także uzupełniać je o całkiem now mówi Marcin Dakowski, General Manager Fixly.

Jak znaleźć specjalistę na Fixly? Wystarczy wybrać odpowiednią usługę i dodać zapytanie, a serwis połączy użytkownika z wykonawcami, którzy są zainteresowani realizacją zlecenia. Przed podjęciem decyzji można porozmawiać z każdym ze specjalistów oraz przejrzeć ich profile, gdzie znajdują się opis prowadzonej działalności, galeria zdjęć oraz średnia ocen i opinie od wcześniejszych klientów. Dzięki nim można sprawdzić, co o danym wykonawcy piszą osoby, które już skorzystały z jego lub jej usług, co dla wielu osób stanowi kluczowy czynnik przy wyborze.

Nowe usługi to również możliwość znalezienia nowych zleceń dla kolejnych firm oraz pojedynczych profesjonalistów czy freelancerów. Z modelu działania serwisu, który doskonale sprawdził się w przypadku fachowców od budowy i wykończeń, mogą teraz korzystać dietetycy, wizażystki, fotografowie, trenerzy personalni, zespoły weselne czy fryzjerki. Wystarczy zarejestrować konto i wybrać odpowiednią kategorię. Korzystać można z Fixly zarówno w przeglądarce, jak i za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia wygodne przeglądanie oraz odpowiadanie na dostępne zlecenia.

artykuł sponsorowany

fot. materiały prasowe


Wybieranie usług i robienie zakupów w sieci bywa często bardziej korzystne. Zapraszamy do sklepu faceandlook.com by skorzystać z promocji

BioDermic, serum 3D intensywnie wygładzające, z kwasem hialuronowym, cena 47,20/30 ml

 

 

Udostępnij:
0