Ultimate Paradise – kolekcja torebek na sezon wiosna-lato 2019

Ultimate Paradise – kolekcja torebek na sezon wiosna-lato 2019

Każda dekada przynosi nam inny wizerunek kobiecości. Zachodnie media w latach 50. i 60. wykreowały kobietę doskonałą, zawsze perfekcyjnie wystylizowaną. Idealnie uczesane włosy, świeży makijaż o każdej porze dnia, idealnie piękną, gdy podaje obiad, bawi się z dziećmi czy kiedy znika za drzwiami sypialni… Zawsze idealna. Zakochana w swoim mężczyźnie, oddana, gotowa walczyć z każdym, kto chciałby ukraść jej wymarzony raj…

Kilka dekad później kobieca doskonałość objawia się autentycznością. Lata 80. dla kobiet wyrazistych, posiadających osobowość okazały się wrotami do wolności. Stały się drogą do osiągnięcia satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym, drogą decyzji, które doprowadziły do samorealizacji.

Odwaga i nowe smaki czerpane z codzienności doprowadziły kobiety pod drzwi lat 90. Za tymi drzwiami nastąpiła totalna eksplozja kobiecości. Elegancja i seksapil, zmysłowość i inteligencja nadal są istotne w wizerunku kobiety.

Dziś kobieta łączy w sobie cechy z tych kilku dekad, ale wciąż marzy o czasie i miejscu, gdzie wszystko można zrealizować, wystarczy trochę odwagi, by wybrać siebie. Kolekcja „Ultimate Paradise” marki Batycki daje dzisiejszej kobiecie tę szansę wyboru. Nieważne, ile masz lat, gdzie pracujesz, jaki masz typ urody.

 

 

Fotograf: Malwina Sulima
Modelki: Maja Wróbel/ New Age, Natasza Kolbuszewska/Mango Models
Makijaż: Agnieszka Główczyńska
Fryzury: Michał Wawrzeniec
Stylizacja: Michalina Ostrowska
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Rafał Tylicki Art & Creative

 

Udostępnij:
0