Face&Look > ZDROWIE > FITNESS

FITNESS

22
wrz
2017
8

Czy wiesz, co to jest EMS? Poznaj najbardziej efektywną metodę treningową!

Trening EMS to innowacyjna metoda ćwiczeń, która wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych na potrzeby sportu i fitnessu. Pozwala na budowanie kondycji, siły i utratę tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż tradycyjne ćwiczenia. Nowa forma treningu podbija serca Polaków.

21
wrz
2017
11

Arnold Pro Strongman World Series po raz pierwszy w Polsce!

Dla wielu Arnold Schwarzenegger jest kulturystą wszech czasów, symbolem pasji i determinacji, tytanem o idealnych proporcjach ciała. Nic więc dziwnego, że sygnowane jego nazwiskiem zawody strongmanów uchodzą za najbardziej prestiżowe na świecie.

19
wrz
2017
5

Podsumowanie IV edycji Międzynarodowych Targów FIWE 2017. Jesteście ciekawi? Zobaczcie relację!

W dniach 9-10 września 2017 r., w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie, odbyły się największe w tej części Europy targi fitness & wellness – FIWE Fitness Trade Show.

18
wrz
2017
6

Siostry Bukowskie: Nie daj się chandrze, sprawdź, jak odnaleźć motywację jesienią

Krótkie dni, długie noce, brak słońca, chłód i łyse drzewa. Za oknem wiatr i deszcz, w głowie kosmate czarne myśli. Przed nami dwa najtrudniejsze miesiące w roku. 

4.7

55

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

103

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.7

51

14
wrz
2017
7

Siostry Bukowskie: Schudnij bez diety – sprawdzone triki

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym funkcjonować mając w głowie wyłączeni tabele kalorii, makroskładniki albo indeks glikemiczny. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek stosowała kilkutygodniową dietę opartą na samym jedzeniu białka, piciu kawy albo zastępowaniu posiłków sokiem z buraka. 

14
wrz
2017
5

Siostry Bukowskie: Zdrowy wybór z XVII wieku, masz go w swojej kuchni?

Kasze ponownie wracają na nasze polskie stoły. Z badań wynika, że z roku na rok jemy mniej chleba i ziemniaków, za to chętniej sięgamy po kasze wszelkiego rodzaju. I słusznie. Ponadto, to właśnie kasza była podstawą naszej staropolskiej kuchni, dopiero w XVII wieku ze stołu zepchnął ją chleb. Może...

13
wrz
2017
4

Siostry Bukowskie: Największy wróg odchudzania, o którym nie miałaś pojęcia

Nazwę tę słyszałaś pewnie tysiąc razy, choć nadal nie do końca wiesz jaki ma wpływ i czym tak naprawdę jest kortyzol. Działanie tego istotnego hormonu postaramy się opisać w najprostszy sposób tak, abyś już nigdy nie popełniała dość często pojawiających się błędów.  

12
wrz
2017
6

Siostry Bukowskie: Cheat day, czyli oszukany posiłek. Co to takiego?

Tak jesteśmy zaprogramowani, że kierując się wyłącznie smakiem, zawsze chętniej sięgniemy po burgera z podwójną wołowiną niż po seler naciowy. W końcu tłuszcz, to bez dwóch zdań, nośnik smaku. 

01
wrz
2017
5

Siostry Bukowskie: Wykonaj 20 minut treningu i pozbądź się pięciu kilogramów!

Sezon bikini to ostatnio jedno z najczęściej pojawiających się haseł. Kupujemy na letnich wyprzedażach, staramy się korzystać z ostatnich promieni słonecznych, a wielu z nas nadal jest przed urlopem i intensywnie zastanawia się nad tym, czy figura aby na pewno gotowa jest na to, żeby zaprezentować...

01
wrz
2017
6

Siostry Bukowskie: Dzięki tym sześciu prostym zasadom szybciej spalisz tłuszcz

Wśród najbliższych nam osób jest ktoś, kto od lat „zmaga się” z dodatkowymi kilogramami. Nieprzypadkowo słowa „zmaga się” zamknęłam w cudzysłowie. Walka ta polega bowiem na nieustannym zaczynaniu. Tydzień przestrzegania diety przerywa porcja ciasta z bitą śmietaną i małe piwko z...