Face&Look > ZDROWIE > FITNESS

FITNESS

12
lip
2018
0

Mądry trening. Ćwicz i trenuj tak, jak tego chce twój organizm

Świetne samopoczucie, zgrabna sylwetka, lepsza odporność organizmu i masa endorfin! To tylko niektóre korzyści z uprawiania sportu. Ważne też, by pomógł nam zachować młody wygląd na dłużej. Tylko jak się do tego zabrać i jaki rodzaj treningu wybrać, by osiągnąć wymarzone efekty?   

10
lip
2018
0

Nie lubisz sportu kontaktowego i ostrej rywalizacji? To jest coś dla ciebie!

Futbol przypominający raczej komiczne próby trafienia w piłkę niż sportową rywalizację? To bubble football, nowa forma rozrywki, która latem podbija boiska.  

03
lip
2018
2

Strefa Face&Look na Beauty Days. Tu kupisz bilet z niespodzianką!

Beauty Days – Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne – to wydarzenie, które odbędzie się już po raz trzeci. W tym roku oficjalnym partnerem targów jest magazyn „Face&Look”, który zaprasza do swojej strefy, gdzie na gości i dziennikarzy czeka mnóstwo atrakcji. Na wydarzenie już dziś...

20
cze
2018
0

Wielkie otwarcie Międzynarodowego Dnia Jogi!

Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy raz w historii naszego kraju, konsul Kartikey Johri organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca!  

5

0

13
cze
2018
1

Rower stacjonarny – sprzymierzeniec w odchudzaniu?

Aktywność fizyczna pozwala na poprawę kondycji i wydolności organizmu, a także na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę kondycji jest bieganie. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na wygospodarowanie czasu na jogging czy nawet spacer z kijkami...

08
cze
2018
0

Siostry Bukowskie: 5 kroków do szczupłej sylwetki

Właściwie to już można się kąpać i opalać do woli, więc jeśli chcesz poprawić sylwetkę, rozpocznij swoją walkę już dziś!   

05
cze
2018
3

Jak trenować, żeby się nie przetrenować? Posłuchaj eksperta

Zrobiło się ciepło i cała Polska biega. Żeby jednak przebiec maraton albo choćby pół, trzeba się dobrze przygotować. 

01
cze
2018
2

Dziś Dzień Otwarty w Body Center dla najmłodszych. Warsztaty dietetyczne!

Czego unikać w diecie dziecka? Czy dieta bezmięsna sprzyja jego zdrowiu? Jak poradzić sobie z nadwagą i otyłością u przedszkolaka? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można szukać podczas Dnia Otwartego w Body Center w multibrandowych salonach sportowych 4Faces. Otwarte warsztaty dotyczące zasad...

15
Maj
2018
4

Bieganie to za mało? Triathlon rozwija się w zawrotnym tempie!

Dla wielu pasjonatów biegania, którzy poszukują nowych wyzwań, triathlon wydaje się idealnym rozwiązaniem. Trening gwarantuje ogólny i wszechstronny rozwój, ale wymaga ogromnej dyscypliny, samozaparcia, długich przygotowań oraz ponadprzeciętnej kondycji fizycznej.   

11
Maj
2018
3

Sportowa sobota z Oktawią Nowacką na dachu Galerii Północnej

 W najbliższą sobotę – 12 maja – rozpocznie się cykl sportowych sobót na dachu jednego z największych centrów handlowych w stolicy. Będzie to również doskonała okazja, aby wziąć udział w treningu, który poprowadzi Oktawia Nowacka.