Po dwóch latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego portalu Face and Look.

Po dwóch latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego portalu Face and Look. 

Bardzo się cieszę, z możliwość kontynuacji dialogu z szerokim gronem społeczności, jaka powstała przez 10 lat wersji drukowanej Face and Look. Świat się zmienia, wersje papierowe wydawnictw zajmują portale internetowe. Czy to jest dobra zmiana, dla Tych z nas którzy lubią zapach farby drukarskiej i możliwość wypicia porannej kawy nad ulubionym magazynem?  To pytanie pozostawiam otwarte.

 

Nowa rzeczywistość, to jednak możliwość częstszego oraz bezpośredniego kontaktu z naszą społecznością Face and Look. Zmiany, zmiany, zmiany to obecnie nasza codzienność i w odpowiedzi na zgłaszane przez czytelniczki i czytelników cenne uwagi, uaktualniamy naszą komunikację.

Obecnie skupiamy sią na jednostce, naszej face and lookowej społeczności. Pokazujemy świat taki, jaki jest w rzeczywistości, bez zbędnego retuszu, czy sztywnej atmosfery wywołanej obecnością obiektywu lub najbliższego grona. Nowy face and look to portal „Live”, na Żywo i o nas. Tacy, jacy naprawdę jesteśmy.

Czy nie tego pragniemy w codziennym życiu? Akceptacji i bycia sobą w każdej sytuacji.

Osobiście lubię bezpośrednie kontakty i cieszę się, że będę miał możliwość prezentacji na naszym portalu relacji na żywo z zakresu naturalnej  pielęgnacji urody, naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Będziemy poruszać tematy trendów, zdrowego żywienia, czy też pięknego stylu życia, którego każdy z nasz szuka w najprostszej formie.

Termin „redaktora naczelnego” brzmi poważnie i nieco archaicznie, dlatego chciałbym żeby postrzegli Państwo, moją obecną funkcję, jako rolę moderatora, który umożliwi Państwu wpływ na treści oraz tematy poruszane na naszym portalu.

Zależy nam jako redakcji, na tym by mogli Państwo wpływać na dobór udostępnianych oraz przygotowywanych treści.

W przeszłości pełniłem funkcję redaktora naczelnego magazynu drukowanego Face and Look, moją wizją było by prócz artykułów prezentujących produkty z branży „beauty” pojawiały się wywiady z różnymi osobistościami.

Myślę, że możliwość poznania różnych życiowych doświadczeń zawsze jest przydatna i pouczająca. Jednak obecnie przedstawimy świat i naszych gości na „żywo Czy ten pomysł jest Państwa zdaniem wart kontynuacji w nowej formie portalu?

I tu mamy dla Państwa pewną propozycję a jednocześnie zapytanie, czy chcieliby Państwo móc wysłuchać na face&look podcastów w formie rozmów, wywiadów?

To jest pewna propozycja i pomysł z mojej strony ale niechcąc wychodzić przed szereg, chciałbym Państwa zapytać o zdanie. 

Czy takie podcasty Państwa zdaniem są potrzebne, czy cieszyłyby się Państwa zainteresowaniem?

Proszę komentować, dawać znać jak chcieliby Państwo budować naszą społeczność wokół portalu? Zależy mi na otwartości  oraz „żywęj reakcji” wobec użytkowników portalu.

Wiem również, że czytelnikami bywają Panowie ale i tematy z zakresu męskiej pielęgnacji mogą być interesujące dla Pań, czy Państwa zdaniem powinno się tu znaleźć więcej treści dla mężczyzn?

Proszę wybaczyć, że pierwszy tekst wprowadzający do portalu Face and Look ma taki a nie inny charakter,  ale zależy mi na Państwa prawdziwych  oraz spontanicznych komentarzach.

Oczywiście nie zabraknie kolumny redakcyjnej, gdzie będą również pojawiały się regularnie moje teskty, a w nich będę się z Państwem dzielił swoimi myślami, mam nadzieję, że będą tu Państwo zaglądali.

 

Dziękuję Państwu za to, że jesteście Państwo z nami, cieszę się  na szerszy dialog z naszą społecznością Face and Look.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Conrado Moreno

 
 

 

face&look BOX z produktami NUMERO kupicie w naszym sklepie 

 

face&look BOX Numero  + szczotka w prezencie - 100 zł / przesyłka gratis /

                                                                                                        

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

rycerzyk6

świetna wiadomość:)

Liliana 5555

Pozdrawiam Smile

produkty partnerów