Polska firma kosmetyczna wśród gigantów

Polska firma kosmetyczna wśród gigantów

ISPO 2020 w Monachium to największe na świecie targi branży sportowej i outdoorowej. Ponad 2 800 wystawców z całego świata prezentować będzie swoje akcesoria, kolekcje i produkty dla wszystkich fanów sportu i aktywnego życia.

Jak co roku Polish Outdoor Group, stowarzyszenie zrzeszające wiodące krajowe firmy outdoorowe, wystawia na targi w Monachium silną reprezentację. Na specjalnym stoisku goście będą mogli podziwiać ekspozycję o nazwie „Top outdoor & sports innovations from Poland”. Zobaczą tam wyselekcjonowane, innowacyjne produkty outdoorowe i sportowe zaprojektowane i wykonane przez najlepsze polskie marki. W projekcie wezmą udział m.in. producenci termoaktywnej odzieży, okularów do sportów outdoorowych, śpiworów, hamaków czy asortymentu narciarskiego. Manaslu Outdoor jako jedyna firma na stoisku reprezentować będzie branżę kosmetyczną. Firmę doceniono za produkcję naturalnych kosmetyków do  ochrony i pielęgnacji skóry podczas uprawiania sportów. Sukces tym większy, że Manaslu Outdoor to młoda polska marka.

Jesteśmy małą firmą, weszliśmy na rynek w marcu 2019 roku. To wielki sukces, że już teraz zostaliśmy docenieni przez Polish Outdoor Group – opowiada Kamil Sobota, współwłaściciel Manaslu Outdoor.

Manaslu produkuje kosmetyki dla aktywnych osób szukających naturalnej i skutecznej pielęgnacji i ochrony skóry. – Postawiliśmy sobie za cel stworzenie dedykowanego, skutecznego, produktu, który będzie działał w każdych warunkach, a przy tym będzie miał naturalny skład przyjazny również dla środowiska. Nasze kosmetyki są idealne dla narciarzy, górołazów, rowerzystów. Jednym słowem dla wszystkich aktywnych osób – mówi Kamil Sobota. – Fakt, że zostaliśmy zaproszeni na stoisko w Monachium pokazuje, że nasz produkt działa. Doceniono jego skuteczność i innowacyjność.

Rynek kosmetyczny oferuje dużo produktów, ale jedyną zaproszoną firmą z Polski jest właśnie Manaslu Outdoor. – Fakt, ze zostaliśmy zaproszeni do Monachium dowodzi, że na polskim rynku tylko nasze kosmetyki sprawdzają się w warunkach outdoorowych. Jesteśmy małym śląskim startupem, z którego już teraz korzystają najwięksi polscy himalaiści. Trafiliśmy na targi w Monachium w niecały rok od powstania. Możemy być dumni z jakości naszych kosmetyków, ich naturalnego składu. Bez wstydu konkurujemy z topowymi markami na świecie – dodaje Kamil Sobota.

fot. materiały prasowe


Po suplementy diety dla sportowców i nie tylko zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Suplement diety Magnez Skurcz  zawiera w swoim składzie: cytrynian magnezu + potas + witamina B6. Cena 15,92 zł

Udostępnij:
0